Gmina Janów Podlaski: W Janowie powalczą doświadczenie z młodością

  • 1.11.2018, 09:04
  • Paulina Chodyka
Gmina Janów Podlaski: W Janowie powalczą doświadczenie z młodością
W Janowie Podlaskim wszystko rozstrzygnie się w drugiej turze wyborów. Mieszkańcy gminy w tych wyborach samorządowych mieli wiele możliwości, bo w janowskiej gminie o urząd wójta starało się aż pięciu kandydatów.

Wśród nich nie znalazł się dotychczasowy wójt Jacek Hura, a z grona kandydatów do drugiej tury awansowali Leszek Chwedczuk z komitetu "Odnowa dla Janowa", zdobywając 783 głosy (31,21%) oraz Karol Michałowski z komitetu "Janów Nowych Szans", który zdobył 593 głosy (23,63%). Jak widać walka była zacięta, więc emocjonująco zapowiada się starcie Chwedczuka i Michałowskiego 4 listopada.
Doświadczenie czy młodość?

- Nie ukrywam, iż jestem zadowolony z wyniku pierwszej tury wyborów, w której na pięciu kandydatów uzyskałem najwyższy wynik. Chciałbym  podziękować wszystkim za tak liczny udział w wyborach. Tak duża frekwencja dodała mi wiary, że w naszej gminie mogą nastąpić zmiany na lepsze. Dziękuję wszystkim, którzy  wspierali mnie ciepłym słowem i dodawali otuchy podczas kampanii  oraz obdarzyli  mnie  kredytem  zaufania. Możemy stanowić jedność i wspólnymi siłami zawalczyć o lepszą jakość naszego życia. Jednocześnie proszę o wsparcie w II turze wyborów – mówi Leszek Chwedczuk. O komentarz poprosiliśmy również Karola Michałowskiego. - Dziś gminy stawiają na młodość. Przykładem są Wisznice albo Piszczac. Wyborcy stawiają na młodych gospodarzy swoich gmin, ponieważ są to ludzie aktywni i kreatywni, szczególnie w pozyskiwaniu dotacji. Mają mnóstwo energii do działania. Jestem profesjonalistą i dobrym menadżerem, którego gmina Janów Podlaski potrzebuje. Mam również wizję rozwoju i myślę, że poprowadzę ją z sukcesem – przekonuje Karol Michałowski. -

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 43

 

Paulina Chodyka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe