Wygrali po rzutach karnych

• 6.11.2018, 12:15 (aktualizacja 06.11.2018 12:21)
  • (AK)
Wygrali po rzutach karnych Adam Trochimiuk
Drugoligowi piłkarze ręczni Olimpii Biała Podlaska rozpoczęli rundę rewanżową od spotkania we własnej hali z rywalami z Włókniarza Konstantynów Łódzki. Podopieczni trenera Marcina Stefańca byli górą, po rzutach karnych zdobywając cenne dwa punkty.

Olimpia Biała Podlaska – Włókniarz Konstantynów Łódzki 37:37 (17:23), rzuty karne 4:3.

Olimpia: Niedzielski, Stroiński - Polok 13, Szyszko 8, Jaszczuk 7, Kobyliński 5, Grochowski 2, Cielecki 1, G. Olichwiruk 1, Fic, Michalczuk, Tarasiuk, Winnicki.

Przyjezdni prowadzili 12:6 w 13 minucie, a na przerwę schodzili z zapasem sześciu bramek. Gospodarze pokazali jednak charakter i potrafili odrobić straty, doprowadzając do remisu 26:26 w 41 minucie spotkania. Zacięta walka trwała do samego końca, a do remisu 37:37 w ostatniej minucie doprowadził Jakub Polok. O losach meczu musiały przesądzić rzuty karne, w których ku radości bialskich kibiców lepsza okazała się Olimpia.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia" z 6 listopada.