Zapraszają na szachowe turnieje

  • 7.11.2018, 12:34
  • (AK)
Zapraszają na szachowe turnieje
Przed nami zmagania w Bialskiej Lidze Szachowej pod patronatem "Słowa Podlasia", pierwszy turniej już 17 listopada w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

Organizatorami zawodów są Bialski Regionalny Związek Szachowy, Bialski Szkolny Związek Sportowy, Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim, Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu, Szkoła Podstawowa w Konstantynowie, Zespół Szkół w Łomazach, Szkoła Podstawowa w Rokitnie, Szkoła Podstawowa w Sarnakach, Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy, Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy oraz radny powiatu bialskiego Marek Uściński. Patronat honorowy nad imprezą sprawują władze samorządowe, a sponsorzy to Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej i Urząd Miasta w Białej Podlaskiej.

Po pierwszym turnieju w Międzyrzecu Podlaskim zaplanowane są kolejne turnieje: 1 grudnia – miejsce: Międzyrzec Podlaski, 5 stycznia - Kąkolewnica, 19 stycznia – Konstantynów, 2 lutego - Terespol, 9 marca - Sarnaki, 6 kwietnia - Rokitno, 27 kwietnia - Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy. Wszystkie turnieje przeprowadzone zostaną w soboty i rozpoczynają się o godzinie 9.45.

Turniej przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do przedszkoli i szkół podstawowych, gimnazjów oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Każdy turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Trzech najwyżej sklasyfikowanych zawodników otrzyma pamiątkowe medale. W klasyfikacji drużynowej także nagrody rzeczowe.

 

(AK)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe