Siedemnaście pięter w dwie minuty

  • 8.11.2018, 13:14 (aktualizacja 08.11.2018 13:21)
  • (AK)
Siedemnaście pięter w dwie minuty KMP Biała Podlaska
Sierżant sztabowy Krzysztof Iwan z bialskiej komendy zdobył tytuł Wicemistrza Polski Policji w bieganiu po schodach. Organizowana po raz czwarty impreza odbyła się w budynku „Collegium Altum” w Poznaniu.

Funkcjonariusz ma już na koncie starty w podobnych biegach, m.in. „Marriott Everest Run”, w którym w 2017 roku wbiegł na 42 piętro hotelu Marriott aż 66 razy, osiągając tym samym wysokość Mont Everest. A w 2018 r. w sztafecie zajął trzecie miejsce, będąc przy okazji jedynym zawodnikiem, który na szczyt „wspinał” się z 10-kilogramowym ciężarkiem w plecaku. Teraz w „Biegu po schodach Collegium Altum”, w ramach którego odbyły się IV Mistrzostwa Polski Policji w Bieganiu Po Schodach, również spisał się znakomicie. Krzysztof Iwan, funkcjonariusz zespołu patrolowo-interwencyjnego, wywalczył tytuł wicemistrzowski, pokonując 17 pięter, a tym samym 372 stopnie najwyższego wieżowca w Poznaniu. A zajęło mu to zaledwie 2 minuty. Przy okazji udowodnił, że można osiągać sukcesy w biegach na szczyt wieżowców nawet trenując w mieście bez wieżowców.

(AK)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe