Biała Podlaska: Wspólny Świat w telewizyjnym show

  • 16.11.2018, 16:52
  • jm
Biała Podlaska: Wspólny Świat w telewizyjnym show The wall. Wygraj Marzenia. Facebook
Już dzisiaj, w telewizyjnym show "The wall. Wygraj marzenia" powalczą przedstawicielki Stowarzyszenia Wspólny Świat. Program jest emitowany o godzinie 20:35 w TVP 1.

The Wall. Wygraj marzenia to teleturniej emitowany przez TVP1 od 22 września 2017, prowadzony przez Pawła Orleańskiego. Powstał na licencji amerykańskiego programu The Wall. Pierwsza seria początkowo miała liczyć 14 odcinków, jednak TVP podjęła decyzję o dalszej produkcji.

Zasady są proste. Do gry przystępuje dwoje zawodników, którzy tworzą drużynę. Mają przed sobą 12-metrową (4-piętrową) ścianę, która jest adaptacją deski Galtona, ze szczytu której spuszczana jest kula. Ma ona odbijać się od gęsto rozmieszczonych kołków, które zmieniają trajektorię kuli. Na koniec wpada do jednej z 15 kieszeni; do każdego otworu przypisana jest pewna kwota – od 1 zł do 100 000 zł. Maksymalna kwota do zdobycia w całej grze to 1 237 494 zł.

Sprawdźcie czy Annie Chwałek oraz Marcie Łukowskiej-Almaszy, dyrektor działającego w ramach stowarzyszenia Ośrodka Terapii i Diagnostyki Dzieci Autystycznych udało się wygrać pieniądze na budowę Centrum Pomocy dla osób z autyzmem. 

jm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe