Woda nadaje się już do spożycia

  • 24.11.2018, 14:54 (aktualizacja 24.11.2018, 15:28)
  • Anna Chodyka
Woda nadaje się już do spożycia
Informowaliśmy, iż w gminach Kodeń, Terespol i Zalesie woda zawiera bakterie coli przez co nie nadaje się do spożycia, ani do wykorzystywania jej do kąpieli czy mycia żywności. Przeprowadzone badania wykazały, że nie jest już zanieczyszczona.

Sanepid podał do wiadomości publicznej, 22 listopada, komunikat, iż w wodzie w gminach Kodeń, Terespol i Zalesie znajduje się bakteria coli. Próbka została pobrana prze laboratorium w Gdyni, jakie po ośmiu dniach od pobrania przekazało wiadomość, iż woda nie nadaje się do spożycia. Ponowne badania, wykazały, iż woda nie zawiera szkodliwych bakterii.

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe