Biała Podlaska: Buczyński zastępcą Litwiniuka

  • 27.11.2018, 12:02
  • Justyna Madan
Biała Podlaska: Buczyński zastępcą Litwiniuka
Podczas pierwszej oficjalnej konferencji prasowej, prezydent Michał Litwiniuk powołał swojego zastępcę, którym został Maciej Buczyński związany z urzędem miasta przez 17 lat. Jak zaznaczył Litwiniuk, zależy mu na urzędzie skromniejszym i nie będzie powoływał drugiego wiceprezydenta.

- Postanowiłem, że w Białej Podlaskiej,w strukturze kadry kierowniczej urzędu będzie jeden zastępca prezydenta miasta. To wyraz woli ciężkiej, rzetelnej i solidnej pracy na rzecz naszego bialskiego samorządu, na rzecz potrzeb mieszkańców Białej Podlaskiej, to także nasze sumienne i solidne zobowiązanie, że szczerze rozmawialiśmy z mieszkańcami miasta obiecując skromniejszy, pracowity i przyjazny mieszkańcom samorząd i tego zobowiązania dotrzymamy - zadeklarował Michał Litwiniuk. - Na stanowisko najbliższego współpracownika powołuję osobę charakteryzującą się szczególnymi kompetencjami, wysoce zasłużoną swoim merytorycznym przygotowaniem i swoją dotychczasową pracą. Przedstawiam pana Macieja Buczyńskiego.

Maciej Buczyński był związany z urzędem miasta przez 17 lat od 1999 roku. Był naczelnikiem wydziału strategii i rozwoju urzędu miasta w latach 2003-2012, następnie przez dwa lata pełnił funkcję zastępcy skarbnika, był osobą odpowiedzialną za za przygotowanie i wdrożenie Bialskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Przez ostatnie dwa lata współpracował ze stowarzyszeniem Wspólny Świat, w którym był odpowiedzialny za stronę finansową budowy pierwszego w Polsce centrum pomocy osobom z autyzmem. - Wiem na co zwrócić szczególna uwagę, chodzi o stan zaawansowania inwestycji i to będzie priorytet na najbliższe dni. Rozpoznanie stanu realizacji poszczególnych inwestycji i równolegle też zorientowanie się jak wyglądają projekty dotyczące pozyskiwania środków europejskich - zadeklarował nowo powołany wiceprezydent.

Cały artykuł przeczytacie w najbliższym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 48

 

 

 

Justyna Madan

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe