XIII Miejski Przegląd Teatrów Profilaktycznych [GALERIA]

  • 3.12.2018, 09:45
  • jm
XIII Miejski Przegląd Teatrów Profilaktycznych [GALERIA]
Bialskie szkoły już od trzynastu lat organizują Miejski Przegląd Teatrów Profilaktycznych. Każdy spektakl porusza tematy dotykające uczniów, a młodzi aktorzy starają się przekonać swoich rówieśników do życia bez różnego rodzaju używek.

W wydarzeniu wzięło udział sześć grup teatralnych ze Szkoły Podstawowej nr 6 z oddziałami gimnazjalnymi, SP nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi, SP nr 3, SP nr 4, SP nr 9 z oddziałami gimnazjalnymi oraz Społecznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza. W tym roku gospodarzem przeglądu teatralnego był zwycięzca zeszłorocznego wydarzenia czyli SP nr 6 i to w ZSO nr 2 przy ul. Leszczynowej odbyła się impreza.

- Młodzież chętnie angażuje się w tego typu wydarzenia. Celem przeglądu jest przekonanie uczniów, że używki nie prowadzą do niczego dobrego, ważne jest aby nie używali narkotyków i alkoholu, ale w przedstawieniach będzie też mowa o agresji - mówi Alicja Andrejuk, która wraz z Mirosławą Steckiewicz zajęły się organizacją trzynastej z rzędu imprezy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent miasta Michał Litwiniuk.

Cały artykuł przeczytacie w jutrzejszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 49

jm

Zdjęcia (33)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe