Biała Podlaska: Rada podzielona na dwa obozy. Wybrano komisje stałe

  • 03.12.2018, 10:49
  • jm
Biała Podlaska: Rada podzielona na dwa obozy. Wybrano komisje stałe
Podczas drugiej sesji nowej rady miasta, która odbyła się w piątek, 30 listopada, wybrano przewodniczących stałych komisji oraz powołano dwie nowe. Rada wyraźnie podzieliła się na dwa obozy.

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości wstrzymali się niemal od każdego głosowania, natomiast radni Koalicji Obywatelskiej i Białej Samorządowej wyraźnie połączyli siły i większością głosów przeforsowali wszystkie wysunięte propozycje. Podczas sesji powołano przewodniczących i zastępców komisji stałych.

I tak przewodniczącym komisji rewizyjnej został Jan Jakubiec, a jego zastępcą Wojciech Sosnowski. Za było 12 radnych, nie zagłosowało 10 radnych (PiS). Stanowisko szefa komisji rozwoju gospodarczego i budżetu przypadło Marcinowi Izdebskiemu, a funkcja jego zastępcy Bartłomiejowi Kuczerowi. Komisji oświaty, kultury i sportu przewodniczył będzie Mariusz Michalczuk, wiceszefem zostanie Jan Jakubiec.

Cały artykuł przeczytacie w jutrzejszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 49

jm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe