Podsumowali szkolne współzawodnictwo sportowe [ZDJĘCIA]

  • 04.12.2018, 12:50 (aktualizacja 04.12.2018, 13:12)
  • (AK)
Podsumowali szkolne współzawodnictwo sportowe [ZDJĘCIA] Patrycja Jędrzejewska – uczennica IV LO
W hali IV Liceum Ogólnokształcącego imienia Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej mieliśmy uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego bialskich szkół w roku szkolnym 2017/2018. Były puchary, dyplomy i listy gratulacyjne.

Uroczystość prowadził Wiktor Laszuk, wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz miasta, a całość okraszona była tradycyjnie występami artystycznymi - muzycznymi i tanecznymi. Zaśpiewała m. in. Jadzia Kuzaka, finalistka programu Voice of Poland. Był również konkurs strzałów na bramkę oraz pokazy karate kyokushin i umiejętności mini koszykówki w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2. Nie zabrakło wystąpienia wiceprzewodniczącego Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego Stanisława Polaczuka.

 

Klasyfikacja bialskich szkół

Igrzyska Dzieci: 1. Szkoła Podstawowa Numer 3 - 968 punktów, 2. SP Nr 9 - 965 pkt., 3. SP Nr 2 - 710 pkt., 4. SP nr 5 - 690 pkt., 5. SP nr 6 - 339 pkt., 6. SP nr 4 - 337 pkt., 7. SP nr 1 - 290 pkt., 8. Społeczna SP - 100 pkt.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: 1. Publiczne Gimnazjum nr 6 - 1134 pkt., 2. PG Nr 3 – 831 pkt., 3. PG Nr 4 - 681 pkt., 4. PG Nr 5 - 652 pkt., 5. PG Nr 2 - 377 pkt., 6. SP Nr 3 - 357 pkt., 7. Gimnazjum Katolickie - 275 pkt., 8. SP Nr 5  - 160 pkt., 9. SP Nr 4  - 110 pkt., 10. SP Nr 2 – 20 pkt., 11. SP Nr 6 - 10 pkt.

Licealiada: 1. IV Liceum Ogólnokształcące - 1026 pkt., 2. I LO - 957 pkt., 3. II LO - 718 pkt., 4. ZSZ nr 1 - 463 pkt., 5. Szkoły ZDZ - 375 pkt., 6. ZSZ nr 2 - 236 pkt., 7. Akademickie LO - 100 pkt., 8. Branżowa Szkoła Rzemieślnicza - 40 pkt., 9. Katolickie LO - 20 pkt.

 

Wyróżnienia prezydenta

Listy gratulacyjne od prezydenta Białej Podlaskiej Michała Litwiniuka otrzymali nauczyciele za sukcesy swoich uczniów w finałach wojewódzkich.

Igrzyska Dzieci:

Małgorzata Denisiuk (SP Nr 9) - 1. miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców, 1. miejsce w koszykówce chłopców i 12. miejsce w zawodach ogólnopolskich, 2. miejsce w mini koszykówce chłopców;

Grzegorz Gajewski (SP Nr 6) - 1. miejsce w mini siatkówce "czwórek" dziewcząt i 12. miejsce w zawodach ogólnopolskich;

Kinga Dylawerska-Wójtowicz (SP Nr 3) - 2. miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców;

Joanna Biała-Sobieraj (SP Nr 6) - 2 miejsce w mini siatkówce "czwórek" chłopców;

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Maciej Sobieraj (PG Nr 5) - 1. miejsce w siatkówce chłopców i 8. Miejsce w zawodach ogólnopolskich, 3. miejsce w siatkówce plażowej chłopców;

Emilia Biała-Białecka (PG Nr 3) - 1. miejsce w lidze lekkoatletycznej - skok w dal Patryk Maleńczuk;

Izabela Łukaszuk (PG Nr 6) - 2. miejsce w siatkówce dziewcząt, 2. miejsce siatkówka plażowa dziewcząt;

Rafał Frończuk (PG Nr 6) - 2. miejsce w  lidze lekkoatletycznej - sztafeta 4x100 m dziewcząt, 3. miejsce w drużynowych przełajowych biegach chłopców, 3. miejsce w lidze lekkoatletycznej - Paweł Wyrodek bieg na 300 metrów;

Jarosław Denisiuk (PG Nr 5) - 2. miejsce w pływaniu indywidualnym - Oliwia Silipicka styl dowolny;

Monika Michalczuk (PG Nr 6) - 3. miejsce w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt;

Licealiada:

Anna Myć (IV LO) - 1. miejsce w koszykówce dziewcząt i 7. miejsce w zawodach ogólnopolskich, 2. miejsce w siatkówce dziewcząt, 3. miejsce w siatkówce plażowej dziewcząt;

Anna Sosnowska (Akademickie LO) - 1. miejsce w piłce nożnej dziewcząt;

Andrzej Chwedoruk (IV LO) - 1 miejsce w lidze lekkoatletycznej - Agata Wasiluk bieg na 400 metrów, 2. miejsce w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt, 2. miejsce w koszykówce chłopców;

Jacek Szyc (ZSZ Nr 2) - 1. miejsce w lidze lekkoatletycznej - Piotr Tarkowski skok w dal, 2. miejsce w lidze lekkoatletycznej - sztafeta 4x100 metrów chłopców, 3. miejsce w lidze lekkoatletycznej - Łukasz Maksymiuk skok w dal, 3. miejsce w lidze lekkoatletycznej drużynowej chłopców;

Aneta Pszczoła-Dołęzka (IV LO) - 1. miejsce w pływaniu indywidualnym, 2. miejsce w sztafecie w pływaniu chłopców;

Mariola Kurzyńska (ZSZ Nr 1) - 2. miejsce w piłce ręcznej chłopców;

Katarzyna Kuszneruk (I LO) - 2. miejsce w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt;

Anna Chudzik (I LO) - 3 miejsce w pływaniu sztafetowym dziewcząt;

Marek Romaniuk (II LO) - 3. miejsce w lidze lekkoatletycznej - Aleksandra Polak, skok wzwyż.

 

Wyróżnienia dla dyrektorów

Barbara Wojarnik (SP Nr 3) - 1. miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół Miasta Biała Podlaska za rok szkolny 2017/2018 - Igrzyska Dzieci;

Katarzyna Sierpatowska (PG Nr 6) - 1. miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół Miasta Biała Podlaska za rok szkolny 2017/2018 - Igrzyska Młodzieży Szkolnej;

Stanisław Romanowski (IV LO) - 1. miejsce we współzawodnictwo sportowym szkół Miasta Biała Podlaska za rok szkolny 2017/2018 - Licealiada.

(AK)

Zdjęcia (23)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe