Biała Podlaska: Czy na parkingu przy Piaskowej jest bezpiecznie?

  • 06.12.2018, 09:00 (aktualizacja 06.12.2018, 09:47)
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Biała Podlaska: Czy na parkingu przy Piaskowej jest bezpiecznie?
Jakiś czas temu na portalu społecznościowym rozgorzała dyskusja. Jedna z użytkowniczek ostrzegała przed młodymi ludźmi, którzy zaglądają do cudzych samochodów. – Chodzi o parking przy ulicy Piaskowej. Podobno jakiś czas temu właśnie tam skradziono auto – ostrzega.

Pani Ewa opisała sytuację, jaka miała miejsce na parkingu. – Dwóch młodych chłopaków chodziło między autami, zaglądając przy tym do środka i sprawdzając, czy da się otworzyć drzwi – relacjonowała. – Na pytanie, co robią przed tym samochodem, odpowiedzieli, że jeden z nich właśnie wczoraj zarejestrował sobie tego busa, do którego zaglądali. Kiedy poinformowałam ich, że to mój samochód, odeszli. Na koniec drugi chłopak stwierdził, że się po prostu pomylili – opowiadała.

Kobieta uważa, że gdyby nie jej interwencja, mogłoby dojść do uszkodzenia auta, a nawet kradzieży. - Podobno z tego parkingu niedawno ukradziono samochód, tę sprawę trzeba nagłośnić – dodaje. – Kiedy ktoś staje się świadkiem podobnej sytuacji, musi natychmiast reagować i zawiadomić policję. Wtedy wysyłamy patrol i możemy wylegitymować osoby, ustalić ich personalia. Ważne, by społeczeństwo miało świadomość, jak ważną rolę odgrywa współpraca z policją i szybki sygnał o danym wydarzeniu – mówi oficer prasowa bialskiej komendy Barbara Salczyńska-Pyrchla.

 

 

 

 

 

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe