Dobre Słowo na święta, kup gazetę dostaniesz kalendarz

  • 12.12.2018, 10:07 (aktualizacja 12.12.2018, 10:11)
  • Redakcja
Dobre Słowo na święta, kup gazetę dostaniesz kalendarz
Już we wtorek 18 grudnia ukaże się specjalne wydanie Słowa Podlasia. Znajdziecie w nim pasjonujące reportaże, ciekawe historie mieszkańców Południowego Podlasia, wywiady ze znanymi postaciami oraz wyjątkowy kalendarz na 2019 rok ze zdjęciami najpiękniejszych mieszkanek naszego regionu.

Na 12 stronach kalendarza pokażemy jak na przestrzeni lat zmieniał się kanon kobiecego piękna. Od 1993 roku Słowo Podlasia było organizatorem regionalnych eliminacji Miss Polonia. Na naszych łamach przedstawialiśmy najpiękniejsze mieszkanki Południowego Podlasia. Nasz fotoreporter Adam Trochimiuk uczestniczył w każdym z konkursów i uwiecznił je na fotograficznej kliszy. Dzięki temu dziś możemy wrócić do tych wyjątkowych chwil i przeżyć je jeszcze raz. Uśmiechnięte laureatki konkursów Miss Polonia towarzyszyć Wam będą przez 12 miesięcy 2019 roku. Nie zapomnij więc kupić najbliższego wydania Słowa Podlasia, wraz z nim otrzymacie ten wyjątkowy kalendarz gratis!

Świąteczne wydanie będzie także okazją do przypomnienia wigilijnych tradycji Południowego Podlasia. Nasza redakcyjna koleżanka Paulina Chodyka odwiedziła Janów Podlaski, Kodeń i Terespol, gdzie spotkała się z pasjonatkami tradycyjnej kuchni. Efekt tych spotkań w postaci zapomnianych  przepisów na wigilijne potrawy znajdziecie już za tydzień na łamach świątecznego Słowa Podlasia. 

Redaktor Anna Chodyka o duchowym znaczeniu świąt Bożego Narodzenia porozmawia z księdzem Tomaszem Bielińskim, charyzmatycznym kapłanem z diecezji siedleckiej, duszpasterzem akademickim, znanym rekolekcjonistą, współpracownikiem Katolickiego Radia Podlasie. Warto posłuchać co ma do powiedzenia kapłan, który wygłaszając homilię porywa tłumy. 

Polecamy też poruszający reportaż Justyny Lesiuk - Klujewskiej, która w przeddzień Bożego Narodzenia odwiedziła osoby samotne i schorowane. Jak spędzają święta Ci, którzy nie mogą liczyć na towarzystwo najbliższych? Jak można im pomóc?  Odpowiedzi na te pytania znają Bialskie Aniołki, czyli grupa osób, które skrzyknęły się przed rokiem na facebooku, by nieść potrzebującym mądrą pomoc. Aniołki przygotowały paczki, które trafiają do potrzebujących nie tylko w mieście ale i całym regionie. A my opisujemy emocje jakie towarzyszą spotkaniom aniołów z potrzebującymi. 

Czy święta Bożego Narodzenia obchodzi się na Dalekim Wschodzie? Czy w Indiach są choinki? Jak Wigilię spędzają Polacy, których los rzucił daleko od ojczyzny?  Kultura Wschodu, to konik naszej redakcyjnej koleżanki Justyny Madan. Polecamy ciekawą lekturę jej pióra, z której dowiecie się jak w rzeczywistości wygląda konfrontacja chrześcijaństwa z hinduizmem.

Joanna Olęcka w świąteczno-noworocznym felietonie napisze o tym co jej najmocniej w duszy gra. Nie zabraknie prezentów od Mikołajów Słowa Podlasia, którzy obsypali naszych Czytelników wyjątkowymi prezentami. Napiszemy o średniowiecznej pasji bialskiej grupy rekonstrukcyjnej Fortis i o tym gdzie wybrać się na kolorowe jarmarki świąteczne. W Słowie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. 

Pamiętaj, już we wtorek 18 grudnia, ukaże się specjalne, dwutygodniowe, wydanie Słowa Podlasia. Kup świąteczną gazetę, a kalendarz na 2019 rok dostaniesz gratis!

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe