Postrzelenie na polowaniu

  • 07.01.2019, 13:24
  • (AK)
Postrzelenie na polowaniu KPP Radzyń Podlaski
Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia, do którego doszło w kompleksie leśnym na terenie gminy Komarówka Podlaska. Podczas polowania został postrzelony jego 48-letni uczestnik, mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w kompleksie leśnym pomiędzy miejscowościami Żelizna i Żulinki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 48-latek z gminy Komarówka Podlaska przebywał w sąsiedztwie 71-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Z przeciwka obu mężczyzn nadbiegała zwierzyna, która minęła linie obu myśliwych, po czym w wyniku rykoszetu prawdopodobnie po oddanym strzale przez 71-latka doszło do zranienia mężczyzny.

Z ustaleń mundurowych wynika, że 48-latek w chwili zdarzenia był pod działaniem alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim pozwoli wyjaśnić dokładnie przebieg całego zdarzenia.

(AK)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 07.01.2019, 14:26
Dwa zagadnienia, z którym Polski Związek Łowiecki nie może dać sobie rady:
1 Alkohol
2 Zasady bezpieczeństwa z bronią
Od wielu lat to leży.
To efekt "braterstawa" łowieckiego.
"Brat" nie jest w stanie zaprowadzić dyscypliny.

Pozostałe