Nagrodzono najlepsze marki w regionie

  • 08.01.2019, 12:24 (aktualizacja 08.01.2019, 12:49)
  • Joanna Danielewicz
Nagrodzono najlepsze marki w regionie
Pięć podmiotów otrzymało statuetki "Dobre bo bialskie" powiększając tym samym pule nagrodzonych przez 19 lat, do liczby 95 laureatów. – Ci, którzy statuetki otrzymali, w pełni definiują nasz powiat, jego różnorodność i piękno – zapewnił starosta Mariusz Filipiuk.

Do tytułu "Dobre bo bialskie" w tym roku nominowanych było 13 podmiotów. – Zarząd nie miał większych wątpliwości, że ci, którzy statuetki otrzymali, w pełni na nie zasługują – zapewnia Mariusz Filipiuk, starosta bialski. – Myślę, że właśnie w różnorodności siła i to staramy się poniekąd, przyznając te nagrody, pokazywać. Starosta we wstępie do przyznania statuetek, podczas gali która odbyła się 4 stycznia, dziękował więc przybyłym, za ciężką pracę i wkład w budowanie marki powiatu. – Dziękuję za zaangażowanie w ciągły rozwój firm, instytucji, gospodarstw rolnych, przedsiębiorstw. One budują siłę powiatu bialskiego. Dowodem naszej wdzięczności są właśnie statuetki "Dobre bo bialskie" i odznaczenia "Zasłużony dla powiatu bialskiego" – mówił starosta.

Na galę podsumowującą osiągnięcia gospodarcze, samorządowe i kulturalne ubiegłego roku zaproszenie przyjęli hierarchowie kościołów katolickiego i prawosławnego, posłowie, przedstawiciele samorządów wojewódzkich i Urzędu Miasta Biała Podlaska, oraz samorządów gminnych powiatu bialskiego i jednostek mu podległych. Nie brakowało też przyjaciół powiatu z zagranicy. Do uczestników gali dołączyli delegaci z obwodu brzeskiego na Białorusi i Oberhavel w Niemczech – samorządów partnerskich dla powiatu bialskiego.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze Słowa Podlasia, nr 2

 

Joanna Danielewicz

Zdjęcia (63)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe