Rozrywka: Karol rozgrzał publiczność The Voice Kids

  • 16.01.2019, 09:24
  • Joanna Danielewicz
Rozrywka: Karol rozgrzał publiczność The Voice Kids
W ostatnią sobotę w muzycznym show TVP2 zaprezentował się Karol Górski, uczeń ulańskiej podstawówki i członek Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Rozgrzał publiczność i jurorów brawurowym zaprezentowaniem "Livin` La Vida Loca" Ricky`ego Martina.

Jak sam mówił w wywiadach przed występem, lubi tańczyć i działać na scenie. Jego nieposkromiony temperament uwidocznił się oczywiście podczas występu w telewizyjnym programie. Latynoskie rytmy poderwały jurorów z miejsc, choć krzeseł nie odwróciły. - Wiesz co mi powiedział kiedyś Ricky Martin podczas wywiadu? - usłyszał po swoim występie od prowadzącego program Tomasza Kammela. – Że takich Ricky`ch w kraju, z którego pochodzi jest pełno. Jemu się udało, bo wciąż próbował, był wytrwały.

A wytrwałości Karolowi z pewnością nie brakuje, bo jak mówi Tomasz Nurzyński, kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gmin Czemierniki i Radzyń Podlaski, Karol gra w niej od lat. – Przyszedł jako mały chłopiec. Grał na perkusji stacjonarnej. Z czasem jak podrósł mógł już nosić talerze i bęben. Jest konsekwentny w dążeniu do celu – mówi Nurzyński.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 3

 

Joanna Danielewicz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe