Biała Podlaska: Pokazali dziadkom swoją miłość

  • 28.01.2019, 14:21
  • jm
Biała Podlaska: Pokazali dziadkom swoją miłość
Styczeń to czas, w którym wnuczkowie wyrażają wdzięczność i miłość swoim babciom i dziadkom. W Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej uroczystość z okazji święta Babci i Dziadka odbyła się 22 stycznia. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.

Uroczystość rozpoczęła dyrektor ZSS Małgorzata Bielecka, która serdecznie powitała przybyłych gości. Organizatorzy przewidzieli dla nich bogaty program artystyczny. Dziadkowie mieli okazję obejrzeć ,Jasełka w wykonaniu uczniów  oraz skecz przygotowany przez panią Zytę Król i uczniów kl. 3a: pt: "Jak to było z babcią i dziadkiem". Publiczność była zachwycona i nagrodziła występy swoich wnuków gromkimi brawami.

Wszyscy z dumą patrzyli na dzieci, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość, szacunek oraz podziękowania dziadkom. Kolejną niespodzianką były tańce, zabawy oraz wspólne kolędowanie przy akordeonie. Babcie i dziadkowie wraz ze swoimi wnukami wspólnie tańczyli i śpiewali, a także integrowali się podczas zorganizowanych zabaw.

Cały artykuł przeczytacie w jutrzejszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 29 stycznia

jm
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe