Konstantynów: Opieka nad maluchami

  • 06.02.2019, 12:12
  • ach
Konstantynów: Opieka nad maluchami
Niepubliczny Żłobek w Konstantynowie "Wesołe Krasnoludki" Joanna Johan razem z gminą organizuje bezpłatną opiekę nad dziećmi w wieku żłobkowym do lat trzech, przez 24 miesiące, najdłużej do 31.08. 2021 r.

Do udziału w projekcie zaproszeni są rodzice z powiatu bialskiego, zwłaszcza osoby niepracujące, mające na wychowaniu co najmniej trójkę dzieci bądź osiągające niski dochód.Regulamin rekrutacji i formularz zgłoszeniowy dostępne są w siedzibie Urzędu Gminy, ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2 oraz na stronie internetowej projektu www.facebook.com/zlobekwesolekrasnoludki 

ach
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe