Radzyń Podlaski: Służbowe wyjazdy tylko służbowym autem

  • 06.02.2019, 13:09
  • (joan)
Radzyń Podlaski: Służbowe wyjazdy tylko służbowym autem
Opel astra będzie od tego roku woził pracowników magistratu, którzy służbowo będą wykonywać swoje obowiązki poza magistratem. Miasto nabyło auto z 2018 roku w ramach leasingu.

Samochód wart 66,5 tys. zł będzie spłacany przez 5 lat. - Dotychczas UM nie posiadał samochodu służbowego, wszystkie wyjazdy służbowe pracownicy realizowali prywatnymi samochodami, co było opłacane w formie ryczałtu. Odtąd tym celom będzie służył wyłącznie samochód służbowy, jak to jest we wszystkich instytucjach samorządowych i jednostkach samorządu terytorialnego – informuje Anna Wasak, rzecznik Urzędu Miasta w Radzyniu Podlaskim.

Od tego roku wyjazdy służbowe autem należącym do starostwa mają również realizować pracownicy tego samorządu. Tu dotychczas samochód służbowy nie był wykorzystywany przez każdego. Pracownicy instytucji podległych mogli rozliczać służbowe wyjazdy realizowane własnymi samochodami. Teraz ma się to zmienić.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 6

(joan)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe