Bieg Serpela po raz szesnasty [GALERIA]

  • 07.02.2019, 12:11
  • Joanna Gąska
Bieg Serpela po raz szesnasty [GALERIA]
Już po raz 16 z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Serpelic, OW "Urocza" i UG Sarnaki, odbył się zimowy Bieg Serpela. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz imprez sportowych na terenie Południowego Podlasia i co roku gromadzi wielu amatorów zimowych sportów oraz nadbużańskich terenów okolic Serpelic. 

Biegi rozegrano w kilku kategoriach. Dla rodzin odbył się bieg rodzinny na dystansie 2 km. Startowali tu rodzice z dziećmi a nawet dziadkowie z wnukami. Na takim samym dystansie rywalizowały również indywidualnie dzieci do 12 roku życia. Dla pozostałych uczestników do wyboru pozostawiono dwa dystanse - na 5 i 8 km, rozróżniono tu, kategorie wiekowe. Była kategoria seniorska na obu dystansach, kategoria oldboy`ów czyli zawodników od 60 roku życia i kategoria super oldboy`ów w której startowali zawodnicy od 70 roku życia. W zawodach wzięło udział ponad 60 osób a impreza była doskonałą alternatywą na aktywne, rodzinne spędzenie weekendu.

Joanna Gąska

Zdjęcia (88)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe