Gmina Międzyrzec Podlaski: Nagrodzą najaktywniejsze

  • 11.02.2019, 09:17
  • Paulina Chodyka
Gmina Międzyrzec Podlaski: Nagrodzą najaktywniejsze
Można już zgłaszać kandydatki do tytułu "Kobieta aktywna", który otrzymają najbardziej zaangażowane społecznie kobiety, włączające się w życie społeczne i kulturalne lokalnej społeczności.

Tytuły zostaną przyznane w trzech kategoriach. "Kobieta Kultury", "Kobieta Społecznik" oraz "Kobieta Przedsiębiorca". Celem konkursu jest m.in. uhonorowanie aktywności kobiet oraz kształtowanie pozytywnych postaw i wzorów do naśladowania. Uczestnikami mogą być kobiety zamieszkałe na terenie gminy lub aktywnie działające na jej terenie, które na dzień ogłoszenia konkursu, czyli 5 lutego 2019 roku, ukończyły 18. rok życia.

Kandydatury mogą zgłaszać stowarzyszenia, grupy nieformalne, gminne instytucje oraz mieszkańcy gminy. Zgłoszeń można dokonywać na formularzach, dostępnych w siedzibach organizatorów oraz na stronie internetowej www.miedzyrzecgmina.pl. Można nominować dowolną liczbę kandydatek. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 1 marca. Wyboru laureatek dokona powołana przez wójta komisja. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 10 marca podczas VI Forum Kobiet w Krzewicy. Organizatorami konkursu są Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim,  Gminna Biblioteka Publiczna w Międzyrzecu Podlaskim oraz Urząd Gminy w Międzyrzecu Podlaskim z wójtem Krzysztofem Adamowiczem na czele.

 

Paulina Chodyka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe