piątek, 29 marca 2024 08:33

Horror z happy endem

Pierwszoligowi piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska mają za sobą ciężki egzamin we własnej hali z rywalami z Uniwersytetu Radom. Na szczęście nasz zespół okazał się lepszy o jedną bramkę.

Autor: Adam Trochimiuk

AZS AWF Biała Podlaska - Uniwersytet Radom 28:27 (13:13)

AZS AWF: Adamiuk, Kozłowski, Sętowski - Ziółkowski 7, Wołyncew 7, Bekisz 4, Małecki 4, Banaś 2, Kriuczkow 2, Stefaniec 1, Urbaniak 1, Maksymczuk, Nowicki.

W pierwszym meczu obu zespołów w tym sezonie w Radomiu nasi wygrali jedną bramką - 24:23. Teraz też mieliśmy horror w hali w Białej Podlaskiej. Najważniejsze, że wszystko skończyło się dla naszych happy endem.

W 20 minucie gospodarze przegrywali 7:10. W drugiej połowie nadal nie było różowo, rywale ponownie potrafili odskoczyć na trzy bramki, prowadzili 19:16, 20:17 i 21:18. Na trzy minuty przed końcem było 26:26, następnie trafił ze skrzydła Bartosz Ziółkowski, a w odpowiedzi z drugiej linii Marek Kubajka, były gracz bialskiej drużyny. Decydujący cios zadał w ostatniej minucie po świetnej akcji Karol Małecki.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Autor komentarza: ZakrześTreść komentarza: Najlepsza akademia w regionie jest w Radzyniu.Data dodania komentarza: 28.03.2024, 13:55Źródło komentarza: Szymański i spółka wywalczyli finały MEAutor komentarza: PrzeKoTreść komentarza: Marszałek wspiera tych którzy się do niego zwracają z prośbą o wsparcie :) Na stadion już dał 10 mln. Da na imprezy masowe pod warunkiem, że ktoś wytrzeźwieje po bankiecie na loży vipów i napisze wniosek. Z tym może być jednak problem jak z tą prośbą o wsparcie.Data dodania komentarza: 28.03.2024, 13:54Źródło komentarza: Marszałek obiecał pieniądze, trzeba złożyć wniosekAutor komentarza: Ksiądz IgnacyTreść komentarza: Most powinien być nazwany imieniem wielkiego Polaka. Jednym z takich jest Świętej Pamięci Pan Generał Wojciech Jaruzelski .Data dodania komentarza: 28.03.2024, 12:30Źródło komentarza: Dwóch kandydatów na patrona mostu na KrznieAutor komentarza: kibic PodlasiaTreść komentarza: Szkoda, że marszałek na stałe nie wspiera Podlasia, tak jak słabsze od bialskiej drużyny piłkarskie. No ale w Białej rządzą jego polityczni wrogowie.Data dodania komentarza: 28.03.2024, 12:20Źródło komentarza: Marszałek obiecał pieniądze, trzeba złożyć wniosekAutor komentarza: bialszczaninTreść komentarza: To pytanie do rektora Nitychoruka, który zaraz po śmierci Bergiera doprowadził do wycofania drużyny - wizytówki uczelni z rozgrywek ligowych.Data dodania komentarza: 28.03.2024, 12:12Źródło komentarza: Poznały rywalki