Szachiści rywalizowali w Terespolu

  • 12.02.2019, 12:34 (aktualizacja 12.02.2019, 12:36)
  • (AK)
Szachiści rywalizowali w Terespolu Marek Ferens, Sławomir Leszek
W Zespole Szkół Publicznych numer 1 w Terespolu rozegrany został piąty turniej dziewiątej edycji Bialskiej Ligi Szachowej. Wzięło w nim udział 76 zawodników z czterech powiatów.

Turniej otworzył burmistrz Terespola Jacek Danieluk. Sędzią zawodów był Tadeusz Węgrzyniak, prezes Bialskiego Regionalnego Związku Szachowego. - W trakcie turnieju mogliśmy skosztować żurku przygotowanego przez panie kucharki ze szkolnej kuchni, nie zabrakło kawy i herbaty. Na zakończenie turniej podsumował dyrektor szkoły Zenon Iwanowski, wręczał zwycięzcom medale oraz wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i magnesy z wizerunkiem pomnika upamiętniającego budowę Traktu Brzeskiego, jako pamiątkę z Terespola. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji turnieju i zapraszamy za rok na kolejną edycję turniejów szachowych - dodają przedstawiciele organizatorów, Marek Ferens i Sławomir Leszek.

Głównym sponsorem turniejów jest Fundacja Santander Bank Polska.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach, klasy od 0 do 2: 1. Michalina Wasiluk, 2. Magdalena Kaniuch, 3. Julia Golec; 1. Jakub Prokopiuk, 2. Maciej Waszczuk, 3. Maksymilian Wysokiński, 4. Krzysztof Gołębiowski. Klasy od 3 do 6: 1. Hanna Nurzyńska, 2. Zuzanna Siemionek, 3. Karolina Tymoszuk; 1. Jakub Piskur, 2. Bartosz Walaszek, 3. Bartosz Harasim. Klasy od 7 do gimnazjum: 1. Karolina Sacharczuk, 2. Marta Michalak; 1. Wiktor Kukawski, 2. Robert Tymoszuk, 3. Aleksander Malinowski. Szkoły średnie: 1. Grzegorz Olichwirowicz, 2. Jakub Niczyporuk, 3. Marcin Wawszczak.

(AK)

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe