Biała Podlaska: Zaczarowali świat podopiecznych

  • 12.02.2019, 12:54
  • Justyna Madan
Biała Podlaska: Zaczarowali świat podopiecznych
Już po raz szósty, w Zespole Szkół Specjalnych, odbył się wielki bal karnawałowy pod hasłem "Uśmieszek 2019". Jedna z nauczycielek przebrała się za wróżkę, inne również wybrały karnawałowe stroje i zaczarowały świat swoich podopiecznych. 

 

W wydarzeniu uczestniczyli zarówno uczniowie ZSS jak i ich rodzice i nauczyciele. Większość przebrała się za postaci z bajek i baśni, więc nie mogło zabraknąć konkursu na najbardziej interesujący strój karnawałowy w trzech kategoriach: uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Nagrody ufundowane zostały przez Stowarzyszenie Rodziców Na Rzecz Pomocy Zespołu Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej.

Rada Rodziców ZSS ufundowała wszystkim uczniom paczki, które wręczał wprawdzie spóźniony, ale niecierpliwie wyczekiwany św. Mikołaj. Nie zabrakło przekąsek i słodkiego poczęstunku. Królową balu została Agnieszka Makowska, królem balu wybrano Krystiana Krasuskiego.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 7

 

Justyna Madan
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe