Biała Podlaska: Winda nie działa, ale są trzy inne

  • 17.02.2019, 09:15
  • Paulina Chodyka
Biała Podlaska: Winda nie działa, ale są trzy inne
Pacjenci przychodni zgłaszają problem z dotarciem na zabiegi rehabilitacyjne w jednej z przychodni na terenie miasta. Dyrektor placówki tłumaczy, że winda, o którą dopytują ludzie, niedługo zostanie uruchomiona, a na piętro z gabinetami można bez problemu dojechać innymi windami.

Zgłosili się do nas czytelnicy, którzy poprosili o interwencję w sprawie warunków panujących w jednym z niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej w Białej Podlaskiej. Dokładnie chodzi o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczną Poradnię Rehabilitacji Kompleksowej znajdującą się przy ul. Warszawskiej.

– Od dłuższego czasu nie działa winda, którą można dojechać na piętro, na którym znajduje się przychodnia. Starsi i niepełnosprawni pacjenci zmuszeni są pokonywać strome i wąskie schody. Bardzo trudno się na nich minąć.  Seniorzy o kulach z trudem wdrapują się na poziom przychodni. To niedopuszczalne. Dlaczego winda nie działa? – alarmuje oburzona czytelniczka. Sprawdziliśmy na czym polega problem. Okazało się, że rzeczywiście winda, która znajduje się przy wspomnianych schodach nie działa. Wisi na niej kartka z informacją, o tym że jest nieczynna. Jednak na piętro prowadzą również trzy inne windy, którymi można dojechać do przychodni. Problemem może być w tym przypadku pokonanie kilkunastu metrów od windy przy głównym wejściu do gabinetów przychodni.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 7

 

Paulina Chodyka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aaa
Aaa 17.02.2019, 22:28
Mam pytanie do jakiej przychodni prowadzą trzy windy?Odpowiedz do poradni specjalistycznych, ale nie do poradni rehabilitacyjnej. Nie wprowadzajcie Państwo czytelników w błąd.

Pozostałe