RADZYŃ PODLASKI: Morsy pobiegły w szczytnym celu

  • 10.03.2019, 14:43
  • (joan)
RADZYŃ PODLASKI: Morsy pobiegły w szczytnym celu
Grupy morsów z Radzynia, Firleja, Białej Podlaskiej, czy Łukowa zjechały się nad radzyński zalew, by wspólnie morsować ale też zmierzyć się w biegach. Cel imprezie przyświecał szczytny, bo podczas wspólnej zabawy licytować można było przedmioty, z których dochód przeznaczono dla chorej Aleksandry.

   Głównym punktem imprezy, w której uczestniczyło ponad 100 osób, był Bieg Morsa. Zawodnicy ścigali się o puchar starosty powiatu radzyńskiego. W kategorii kobiet pierwsza na metę przybiegła Monika Osińska. Na drugiej pozycji bieg ukończyła Sylwia Patrzylas – Jańczak, a trzecia była Weronika Młodzikowska.

Wśród mężczyzn najlepszy okazała się Paweł Młodzikowski, tuż za nim na metę przybiegł Wojciech Góral, a trzeci był Bartosz Trykacz. Puchary najlepszym biegaczom wręczali starosta radzyński Szczepan Niebrzegowski i wicestarosta Jarosław Ejsmont. Imprezę pod honorowym patronatem powiatu zorganizowali: Stowarzyszenie Lodołamacze Radzyń Podlaski oraz Form Fitness.

 

(joan)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe