Sukcesy karateków w Radzyminie

• 14.03.2019, 09:30
  • (AK)
Sukcesy karateków w Radzyminie Bialski Klub Karate Kyokushin
W Radzyminie 370 zawodników z 47 klubów walczyło w Mistrzostwach Polski Okręgu Wschodniego w Karate Kyokushin. Wśród nich reprezentanci Bialskiego Klubu Karate Kyokushin.

Nasi zawodnicy odnieśli duży sukces, zajmując czwarte miejsce w klasyfikacji drużynowej. Pierwsze miejsca w konkurencji kumite wśród juniorów młodszych zajęli: Paweł Konieczny - w kategorii wagowej -55 kg (obroniony tytuł sprzed roku), Aleksandra Mincewicz (-50 kg) i Maja Pietraszuk (+55 kg), która zajęła także pierwsze miejsce w kata (obroniony tytuł sprzed roku). Z kolei trzecie miejsce zajął Karol Chodkowski w kategorii -50 kg.

Dodatkowo nasi zawodnicy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików zajęli następujące miejsca: Zuzanna Lewczuk 2 miejsce w kategorii -50 kg, Jakub Hermanowski 2 miejsce w kategorii -45 kg oraz Antoni Jańczuk 3 miejsce w kategorii -45 kg.