Kochać Łosice jak Waldemar Kosieradzki

  • 11.10.2016, 22:58
  • Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Kochać Łosice jak Waldemar Kosieradzki Beata Malczuk
– Żeby tak działać, angażując nie tylko swój czas, ale i niejednokrotnie finanse, trzeba kochać to miasto – mówiła radna Wanda Dołęgowska o Waldemarze Kosieradzkim, który został uhonorowany podczas sesji rady miasta i gminy Łosice.

Podziękowano znanemu działaczowi społecznemu za wszystkie niezliczone inicjatywy podejmowane na rzecz małej społeczności, a szczególnie za ostatnią. 26 września jego staraniem w Senacie RP zaprezentowano wystawę upamiętniającą akowski oddział majora Stefana Wyrzykowskiego, ps. Zenon.

Miłośnik tradycji, pasjonat koni, od lat uczestniczy w życiu miasta i gminy, chociaż nie pochodzi z ziemi łosickiej. – Dziękujemy za tę promocję regionu. Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z panem. Niech ta pasja nigdy w panu nie wygaśnie i się rozwija – oświadczył burmistrz Mariusz Kucewicz.

– Dziękuję za docenienie mojego wkładu. Coroczne spotkania, obchody rocznicowe zaowocowały tym, że mogliśmy zorganizować tę wystawę w Senacie. Było 20 podań w tej sprawie, ale zwrócono się do mnie. Sam człowiek nic by nie zdziałał. Zawsze burmistrz, obecny i poprzedni, starosta, byli przychylni i pomagali. Trzeba dalej coś organizować i utrwalać pamięć o historii – powiedział Kosieradzki, dziękując za wyróżnienie. 

Beata Malczuk

Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
złomiarz
złomiarz 04.11.2016, 13:06
Panie Kosieradzki a może by tak specjalną cenę w imię hasła ,,Łosice pięknieją”. Tyle Pan robi społecznie dokłada Pan swoje pieniądze do imprez patriotycznych, może i dla piękności naszego miasta da Pan specjalną cenę na ten złom w barwach ukraińskich.

Pozostałe