Gmina Janów Podlaski: Dwudniowe święto tańca [GALERIA]

  • 14.03.2019, 14:19 (aktualizacja 14.03.2019, 15:59)
  • Paulina Chodyka
Gmina Janów Podlaski: Dwudniowe święto tańca [GALERIA]
Już po raz kolejny Szkoła Tańca "Zamek" zorganizowała wspaniały turniej dla tancerzy z całej Polski. Pierwszy raz odbył się on w Janowie Podlaskim, gdzie na parkiecie w podziemiach Zamku Biskupiego swoje umiejętności zaprezentowali przedstawiciele kilkudziesięciu szkół tańca.

Pierwsza część tanecznych zmagań odbyła się w sobotę, 9 marca, pod hasłem "Amatorski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Janowa Podlaskiego". Udział wzięło nim 220 uczestników, z których najmłodsi mieli po 3 lata. Druga część to "Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Janowa Podlaskiego", odbyła się 10 marca, a uczestnicy z 21 szkół tańca rywalizowali w 22 kategoriach.

 – Pierwszy raz organizujemy turniej w Janowie, w Zamku Biskupim, aczkolwiek mam nadzieję, że nie ostatni. W pierwszej rywalizacji, amatorskiej, wzięło udział ponad 200 uczestników, biorąc pod uwagę osoby towarzyszące liczba gości, którzy przyjechali na turniej wyniosła ponad 1000 osób, co pokazuje jak duże jest to przedsięwzięcie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z obiektem, rewelacyjna atmosfera, wspaniała obsługa. Jeśli chodzi o sam turniej, organizujemy go już kilkunasty raz, sam już się pogubiłem w liczeniu – opowiada Wojciech Rozwałka, organizator turnieju i właściciel Szkoły Tańca Zamek A&W Rozwałka.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 11

Paulina Chodyka

Zdjęcia (102)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe