Rywalizowali w IX Grand Prix Terespola

  • 15.03.2019, 09:16 (aktualizacja 15.03.2019 09:37)
  • (AK)
Rywalizowali w IX Grand Prix Terespola Marek Ferens, Sławomir Leszek
W sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Terespolu rozegrany został pierwszy z czterech cykli IX Szachowego Grand Prix o tytuł mistrza Terespola. Rywalizowali szachiści z Białej Podlaskiej, Łomaz, Międzyrzeca Podlaskiego, Konstantynowa, Kąkolewnicy, Sławatycz, Dobrynki i Terespola.

W całym turnieju zwyciężył Wiktor Kukawski z Międzyrzeca Podlaskiego. W kategorii kobiet najlepsze były: 1. Hanna Nurzyńska z Kąkolewnicy, 2. Marta Michalak z Terespola, 3. Aleksandra Kuźmicz z Białej Podlaskiej. W kategorii do lat 12 chłopcy: 1. Krzysztof Gołębiowski, 2. Piotr Gołębiowski, 3. Filip Samociuk (wszyscy z Terespola). W kategorii do lat 18 młodzicy: 1. Wiktor Kukawski z Międzyrzeca Podlaskiego, 2. Jakub Niczyporuk z Konstantynowa, 3. Cezary Sobochowicz z Łomaz. W kategorii open: 1. Bogdan Celiński z Białej Podlaskiej, 2. Mateusz Prokopiuk z Terespola, 3. Marcin Dudek z Terespola.

W przerwie turnieju uczestnicy rozwiązywali sudoku na czas. Organizatorzy dziękują Fundacji Spróbuj Ponownie z Nami za ufundowanie poczęstunku. Za pomoc w organizacji zawodów - Urzędowi Miasta Terespol, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Terespolu oraz Klubowi Szachowemu MOK Debiut Terespol.

 

(AK)

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe