Międzyrzec Podlaski: Z sufitu odpadły kasetony

  • 20.03.2019, 11:57
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: Z sufitu odpadły kasetony
Pływalnia "Oceanik" niespełna dwa miesiące temu została oddana do użytku po modernizacji. Gruntowny remont kosztował 3,5 miliona złotych. Jednak niektórzy mieszkańcy nie do końca są zadowoleni z efektów renowacji, ostatnio zgłosili problem z sufitem, którego część odpadła podczas korzystania przez nich z pływalni.

O sytuacji poinformowała nas zaniepokojona stanem pływalni po remoncie mieszkanka Międzyrzeca. – W niedzielę, 10 marca, będąc na pływalni zauważyłam, że sufit nie jest w najlepszym stanie, a część z niego po prostu odpadła. Trzy tory zostały zamknięte, ale nie jestem do końca pewna, czy bezpieczne korzystanie z basenu jest możliwe przy takim stanie budynku, dodatkowo tylko część obiektu została wyłączona z użytkowania – relacjonuje kobieta.

Zadzwoniliśmy do dyrektora Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim, by wyjaśnił sytuację. - Rzeczywiście pojawił się problem z sufitem, ale wynika z przyczyn naturalnych, woda paruje i kilka kasetonów po prostu nie wytrzymało wysokiej wilgotności. Jednak nie jest to duży problem i szybko zostanie rozwiązany. Usterka nie zagraża bezpieczeństwu użytkowników. Trzy tory owszem były zamknięte przez dwa dni, jednak już wszystko jest w naprawie - wyjaśnia Arkadiusz Myszka.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 12

 

Paulina Chodyka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.03.2019, 21:03
Dno i kilometr mułu. Ktoś kasę za to wziol a sufit się sypie i będzie się sypal a oni będą wymieniac tylko kasetony. Ogulnie wszystko zrobione najtańszym kosztem marne płytki najtańsza farba brak atrakcji dla dzieci brak płatności kartą brak mydła i papieru w łazienkach. Dramat

Pozostałe