Remis Podlasia, porażka Orląt

• 25.03.2019, 18:02
  • (AK)
Remis Podlasia, porażka Orląt Arkadiusz Kielar
W 20. kolejce trzeciej ligi jeden punkt wywalczyli piłkarze Podlasia Biała Podlaska, remisując w Piszczacu z Sokołem Sieniawa. Kolejnej porażki w rundzie wiosennej doznały Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski, przegrywając u siebie ze Stalą Rzeszów.

Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa 0:0

Podlasie: Wrzosek - Renkowski, Konaszewski, Leśniak (65 Komar), Chyła, Kosieradzki (71 Kruczyk), Andrzejuk, Dmowski, Kaznocha (71 Nieścieruk), Tkaczuk (87 Martynek), Syryjczyk (76 Chmielewski).

Mecz nie należał do porywających, nie było w nim za wiele groźnych akcji przed obiema bramkami. W ekipie Podlasia strzelał między innymi Kamil Dmowski, wśród przyjezdnych dobrą okazję miał Przemysław Nalepka.

Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów 0:5 (0:2)

Bramki: 0:1 Grzegorz Goncerz 1, 0:2 Błażej Cyfert 21, 0:3 Goncerz 60, 0:4 Wojciech Reiman 71, 0:5 Cyfert 85.

Orlęta: Stężała - Kiczuk, Kursa, Panufnik, Turek, Gałązka (76 Ilczuk), Rycaj (68 Zaręba), Kot, Korolczuk, Barciak (58 Kalita), Wojczuk.

Gospodarze bramkę stracili już w 1 minucie, gdy z pola karnego trafił Grzegorz Goncerz. Do przerwy poprawił jeszcze Błażej Cyfert, potem rzeszowianie dołożyli kolejne trzy bramki. W zespole z Radzynia Podlaskiego groźnie główkowali Radosław Kursa i Michał Panufnik, ale nie udało się zdobyć przynajmniej honorowego gola.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".