Plebiscyt z niedźwiedzim pazurem

  • 02.04.2019, 12:00
  • (tar)
Plebiscyt z niedźwiedzim pazurem
Już za niespełna miesiąc, 26 kwietnia, w Dworze Droblin odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie Niedźwiedzie Biznesu. Setki zaproszonych gości, nazwiska z pierwszych stron gazet, charytatywny cel przedsięwzięcia i wreszcie jubileusz 40-lecia Słowa Podlasia gwarantują niezapomnianą atmosferę tego jakże wyjątkowego wydarzenia.

Uroczystą Galę Niedźwiedzi Biznesu, połączoną z okrągłym jubileuszem naszej gazety,  poprowadzi znana prezenterka telewizyjna Dorota Gardias. Urocza pogodynka z Lubelszczyzną związana jest od urodzenia, wszak pochodzi z Tomaszowa Lubelskiego. - Moje życie zawodowe koncentruje się w Warszawie ale zawsze z wielką przyjemnością odwiedzam rodzinne strony. Występując w telewizji i przy różnych okazjach w całej Polsce czuję się ambasadorem naszego województwa. Z tym większą przyjemnością poprowadzę uroczystość wręczenia tak prestiżowych nagród jak Niedźwiedzie Biznesu - mówi Dorota Gardias, na co dzień prezenterka telewizji TVN.

 

Kiler w Droblinie

Miło nam także poinformować, że swoją osobą uświetni Kuba Sienkiewicz, z zespołu Elektryczne Gitary. Któż nie pamięta takich przebojów jak "Jestem z miasta, "Włosy", "Koniec", "Kiler", "Spokój grabarza" i wiele innych. Powiedzieć o Sienkiewiczu, że jest autorem wielu przebojów, to nie powiedzieć nic. Wszak każda piosenka wychodząca spod jego pióra niemal natychmiast staje się przebojem, a jako zawodowy medyk, też radzi sobie całkiem nieźle. Ponoć na lekarskie konsultacje zjeżdżają doń pacjenci z całej Polski. Goście naszej plebiscytowej gali będą mieli okazję zasięgnąć owych konsultacji osobiście...

Zasypani nominacjami

- Liczba nominacji jakie spływają do redakcji przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Liczyliśmy na duży odzew lokalnego biznesu, ale nie spodziewaliśmy się, aż tak entuzjastycznej reakcji. Cieszę się, że nasz pomysł się spodobał i znajduje uznanie w tak wymagającym środowisku jakim jest  środowisko biznesowo - gospodarcze. Dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z naszej propozycji współpracy. Sponsorom, samorządom i nominowanym. Bez Was nie byłoby Niedźwiedzi Biznesu - mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia.

Honorowy patronat nad naszym plebiscytem objął Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski. – Sądzę, że jest wiele firm i wielu przedsiębiorców zasługujących na docenienie. Cieszę się, że dzięki temu przedsięwzięciu zostaną uhonorowani liderzy różnych sektorów gospodarki z Południowego Podlasia. Wierzę, że będę mógł uczestniczyć w tej dostojnej chwili i osobiście pogratulować zwycięzcom. - powiedział Jarosław Stawiarski.
Wspieramy, łączymy, inspirujemy
Głównym partnerem plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu jest Związek Pracodawców i Przedsiębiorców, którego symbolem jest, nomen omen, niedźwiedź. - Plebiscyt Niedźwiedzie Biznesu łączy w sobie trzy główne idee. Po pierwsze ma na celu wsparcie i docenienie osób oraz podmiotów, które w poprzedzającym roku wyróżniły się na tle innych w swojej dziedzinie. Na balu chcemy wyróżnić laureatów i zintegrować osoby oraz podmioty czynnie wpływające na warunki funkcjonowania działalności gospodarczej. Chcemy inspirować i promować ideę przedsiębiorczości i samorządności w wydaniu lokalnym - mówi Tadeusz Konaszuk, prezes podlaskiego oddziału Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Ostatni tydzień zgłoszeń

W związku z ogromną liczbą napływających nominacji, przedłużamy jeszcze o tydzień czas na zgłoszenia. Przypominamy, że przyjmujemy zgłoszenia w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo i Duże Przedsiębiorstwo. Kapituła przyzna także tytuły w kategoriach Produkt Roku, Biznesmen Roku, Inwestor Roku, i Dobroczyńca Roku. Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasadora Biznesu.
Zgłoś się już dziś!

Zapraszamy Państwa do zgłaszania kandydatów. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod nr (83) 344 75 57 lub listownie, pisząc na adres: "Słowo Podlasia", 21-500 Biała Podlaska ul. Warszawska 15, także mailowo: [email protected] lub w wiadomości na naszym profilu Facebook. W I etapie naszego plebiscytu odbędzie się prezentacja kandydatów i głosowanie na kuponach z "Słowa Podlasia" i za pośrednictwem sms. Głosowanie rozpocznie się za tydzień. Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Niedźwiedzie Biznesu.

W II etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów.

 

Oto lista dotychczas nominowanych firm

Duże przedsiębiorstwo

Spółdzielnia Mleczarnia Spomlek

Petrodom Paliwa Sp. z o.o.

AluTeam Biała Podlaska

Wipasz

Społem

Elremet

Małe przedsiębiorstwo

KsieżopolskI

Horyzont

SerheJ

Grzegorz Boksza Gala

Fjord

Horyzont

Stol-kar

PH Conkret Sp. z o.o.

Concept

Ksemar

Lustro

Merkury Goławski Sp. J.

Średnie przedsiębiorstwo

Piotrans

Mikroprzedsiębiorstwo

DENTACTIV Centrum Stomatologii Estetycznej Grzegorz Pietras

CholimpeX

Agromil

Studio Relamy Tess

PHU Auto Skup Karol Sołoducha

Dach-Serwis Sp. z o.o.

P.H.U. Dakar Agata Parchomiuk

MB Narzędzia Michał Bogdaniuk

Węglohurt Krzysztof Semeniuk

Dach-Serwis Sp. z o.o.o

Robex

Okno Małgorzata Kempińska

Travel Care

Cydejko

Euro Okno

Car system

(tar)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe