Dr Gerard

  • 09.04.2019, 12:20
  • jlk
Dr Gerard
Dr Gerard to jeden z największych producentów ciastek i wafli w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Na terenie kraju firma współpracuje z największymi sieciami handlowymi, takimi jak Biedronka, Kaufland, Carrefour, Auchan czy Tesco oraz podmiotami w handlu tradycyjnym.

Cała produkcja firmy dr Gerard skoncentrowana jest na Lubelszczyźnie w zakładach w Radzyniu i Międzyrzecu Podlaskim. Szeroka gama produktów firmy obejmuje ponad 200 pozycji. Najpopularniejsze z nich to m.in. PryncyPałki, Mafijne, Pasja i Maltikeks. Poza sprzedażą krajową, produkty dr Gerard są eksportowane na wszystkie kontynenty, poza Antarktydą. Do odbiorców produktów firmy należą tak egzotyczne państwa jak Chiny, Arabia Saudyjska czy Paragwaj.

Firma jest również jednym z największych pracodawców w regionie i zatrudnia łącznie ponad 1 100 osób. Dlatego też, dr Gerard od kilku lat aktywnie włącza się w życie lokalnej społeczności, wspierając finansowo i produktowo najważniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne w regionie. Najsłynniejsze wydarzenia wspierane przez firmę to np. Dni Radzynia czy Dni Międzyrzeca, Wiwaty królewskie. Dr Gerard wspiera także działalność zespołu KS MOSiR Huragan oraz radzyńskiej grupy muzycznej Arti Sentemo.

Aby zagłosować na Dr Gerard należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.DP.3 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

jlk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe