KOCIUK LOGISTICS Sp. z o.o.

  • 09.04.2019, 12:24
  • (ew)
KOCIUK LOGISTICS Sp. z o.o.
Spółka Kociuk Logistics prowadzi swoją działalność od ponad 26 lat. Transport międzynarodowy, magazynowanie, spedycja, dystrybucja i organizacja odpraw celnych oraz wynajem pojazdów to główne usługi świadczone przez spółkę.

– Wysokie standardy świadczonych przez nas usług są priorytetem naszej firmy. Dzięki moim fantastycznym współpracownikom, jako zespół wykonujemy z pasją każde powierzone nam zadanie, zgodnie z partnerskimi zasadami współpracy, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Ciągłe zmiany na rynku wymagają szybkich reakcji i działań zapewniających rentowne funkcjonowanie. I to właśnie nasza sprawność w odnajdowaniu się w każdych warunkach rynkowych i szybkie opracowanie nowych scenariuszy działania, sprawia, że im trudniejsza jest sytuacja na rynku, tym lepsza jest nasza pozycja na nim. Dodatkowym atutem firmy Kociuk Logistics, jako partnera biznesowego, jest na pewno współpraca z wyselekcjonowanymi podwykonawcami – mówi Marlena Radzikowska, dyrektor zarządzający. – Działalność firmy obejmuje usługi wykonywane na terenie kraju i za granicą. Dysponujemy flotą pojazdów wyposażoną w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, spełniającą wymagania najsurowszych norm ekologii EURO-6. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, zapraszamy do współpracy wszystkie osoby poszukujące najlepszej drogi rozwoju osobistego – dodaje.

W minionym roku Kociuk Logistics wpadł na nietypowy sposób upamiętnienia 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Jedna z ciężarówek została przyozdobiona okolicznościowymi napisami i obrazami z historii Polski. - To pojazd raczej wystawowy. Być może kogoś to zainspiruje. Jest prezentem dla Niepodległej. Jestem dumny z tego i z naszej niepodległości - mówi Tadeusz Kociuk, właściciel firmy.

Firma mieści się w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 76. 

Aby zagłosować na KOCIUK LOGISTICS Sp. z o.o. należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.DP.4 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

(ew)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe