Petrodom Paliwa Sp. z o.o.

  • 09.04.2019, 12:30 (aktualizacja 09.04.2019, 12:32)
  • jlk
Petrodom Paliwa Sp. z o.o.
Jest to spółka kontynuująca działalność w branży paliw od 1991 r. na terenie Polski. Oferuje pełny asortyment paliw silnikowych oraz olej grzewczy. Specjalizuje się w sprzedaży paliw z dostawą autocysternową oraz poprzez sieć 10 stacji paliw w: Białej Podlaskiej, Kobylanach, Sarnakach, Lublinie, Łukowie, Zamościu, Nowym Sączu, Krakowie, Jaśle oraz Ożarowie Mazowieckim.

Ponadto swoje usługi świadczy także w ramach działalności: hurtowej sprzedaży paliw z dostawą do klienta; hurtowej sprzedaży węgla; sprzedaży zbiorników na paliwo; serwisu ADR.

Obecnie Petrodom to dobrze i nowocześnie zorganizowane przedsiębiorstwo, zdywersyfikowane pod kątem działalności paliwowej, znające swoje mocne strony. Wiarygodny partner finansowy i operacyjny. Odzwierciedlają to liczne nagrody i wyróżnienia otrzymywane na przestrzeni minionych lat oraz wysokie pozycje zajmowane w różnych rankingach.

Obecnie Petrodom Paliwa Sp. z o.o. zatrudnia 150 osób.  – W centrum uwagi Spółki znajduje się klient i jego korzyści ze współpracy z Petrodom. Dzięki obserwacjom i sugestiom klientów staramy się trafiać swoimi działaniami w ich oczekiwania na każdym mikrorynku – mówi prezes zarządu Paweł Domański.

Spółka pomimo dużego rozkwitu nie "spoczywa na laurach", planuje dalszy rozwój i ma wysoce  zaawansowane  plany na przyszłość. Zapowiada wprowadzenie udoskonaleń w zakresie składania zamówień, procesu dostawy i rozliczenia transakcji. Trwają również poszukiwania nowych lokalizacji  na stacje paliw, w celu powiększenia sieci oraz dotarcia do jeszcze większej liczby konsumentów.

Aby zagłosować na Petrodom Paliwa Sp. z o.o. należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.DP.5 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

jlk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe