Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

  • 09.04.2019, 12:44
  • jlk
Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.
Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. powstały w 1973 r. i należą dziś do liderów w branży mięsnej w Polsce. Wyposażone są w nowoczesny sprzęt maszynowy; zatrudniają ponad 3 tys. osób. Wiodącym profilem działalności firmy jest ubój żywca wieprzowego i wołowego, rozbiór wieprzowiny i wołowiny oraz produkcja wysokogatunkowych wędlin i konserw. Siedziba spółki oraz zakład produkcyjny znajdują się w Łukowie  (woj. lubelskie). Drugi zakład produkcyjny znajduje się w Śmiłowie (woj. wielkopolskie). 

Zakłady realizują sprzedaż w zdywersyfikowanych kanałach dystrybucji, tj. w kanale tradycyjnym, nowoczesnym oraz poprzez sieć własnych sklepów (ponad 300 punktów sprzedaży). Posiadają pięć własnych centrów dystrybucyjnych zlokalizowanych w kluczowych dla rejonach Polski. Firma operuje też licznymi uprawnieniami eksportowymi, m.in. do Niemiec, Anglii, Szwecji, Włoch, Francji, Chorwacji, Holandii, na Litwę i Ukrainę, a także do Tajlandii, Hongkongu, Korei, USA i Kanady.

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wytwarzają wyborne produkty, których smak zachwyca konsumentów w kraju i na całym świecie. – Sekretem naszych produktów są regionalne smaki i lokalne receptury pielęgnowane od pokoleń. Bogate doświadczenie, wieloletnia tradycja oraz wysoka jakość to główne wartości, którymi dzielimy się ze swoimi Klientami – podkreśla prezes Zarządu Spółki Irena Grzesiak.

Aby zagłosować na Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.DP.10 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

jlk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe