Zakłady Mleczarskie Laktopol-A Sp. z.o.o. w Łosicach

  • 09.04.2019, 13:34
  • (ew)
Zakłady Mleczarskie Laktopol-A Sp. z.o.o. w Łosicach
Polindus-Laktopol to grupa kapitałowa składająca się mi.in ze spółek Polindus, Laktopol oraz Laktopol-A. Grupa działa na rynku od ponad 20 lat. Firma posiada swoje zakłady produkcyjne w Suwałkach, Łosicach, Gąsewie. 

Dzisiejszy zakres działalności firmy obejmuje pełny proces produkcyjny począwszy od skupu mleka, poprzez wstępne jego przetwórstwo, produkcję wyrobów finalnych oraz dystrybucję krajową i zagraniczną. Grupa przerabia miesięcznie ponad 60 mln litrów surowców płynnych takich jak mleko, śmietanka i serwatka, generując przychody na poziomie 1,8 mld zł rocznie. 

- Jesteśmy jednym z największych producentów mleka i serwatki w proszku w Polsce. Nasze produkty proszkowe znane są niemal na całym świecie. Od lat jesteśmy również producentem masła, miksów maślanych oraz margaryn. Zawsze stawialiśmy na jakość, jednak były to produkty typowe jakich wiele na półkach. Dlatego też postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę i zaproponować konsumentom nowe produkty oraz nowe opakowania produktów, które już znają. Naszym celem jest bycie czołowym producentem masła, miksów i margaryn w Polsce – mówi Monika Czapska-Zych, dyrektor Zakładu Mleczarskiego "Laktopol-A" w Łosicach. 

– Dla wielu masło to po prostu masło. My jednak postanowiliśmy zmienić to podejście. Marka Łosickie to nie tylko masło czy miksy, ale również funkcjonalność produktów jakie posiadamy w naszej ofercie. Zaproponowaliśmy konsumentom Masło Łosickie dla dzieci o zawartości 82% tł. mlecznego wzbogacone witaminą "D". Produkt ten został stworzony z myślą o najmłodszych, ponieważ u dzieci obserwujemy wzmożone zapotrzebowanie organizmu na witaminę D, która wzmacnia kości, reguluje pracę mięśni, wspomaga pamięć oraz koncentrację. Zawartość witaminy D w Maśle Łosickim dla dzieci jest czterokrotnie wyższa niż w zwykłym maśle. Jest to produkt najwyższej jakości, który stanowi bogate źródło energii. Nie zawiera barwników, wyprodukowany jest wyłącznie ze śmietanki pasteryzowanej – dodaje Monika Czapska-Zych.

Zakłady Mleczarskie Laktopol-A Sp. z o.o. znajdują się w Łosicach przy ul. Czarkowskiego 8.

Aby zagłosować na Zakłady Mleczarskie Laktopol-A Sp. z.o.o. w Łosicach należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.SP.10 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

(ew)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe