Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk

  • 09.04.2019, 13:37
  • (jlk)
Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk
Firma od ponad 30 lat prężnie działa na lokalnym i krajowym rynku. – Jestem dumny, że w trudnych latach transformacji ustrojowej, niesprzyjających warunkach dla biznesu udało się zbudować stabilną firmę. Daje zatrudnienie ludziom oraz wnosi ogromny wkład w rozwój gospodarki – podkreśla właściciel Stanisław Romaniuk. 

Firma zajmuje się działalnością deweloperską oraz generalnym wykonawstwem. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie budynków wielorodzinnych o różnym standardzie wykończenia. Całość procesu inwestycyjnego realizuje samodzielnie, od prac projektowych, poprzez wykonawstwo, po aranżację i sprzedaż. Jednocześnie startuje w przetargach publicznych, modernizuje obiekty hotelowe i restauracje na terenie całej Polski. – Nasi pracownicy są fachowcami w swych dziedzinach, dlatego spełniają oczekiwania współczesnego klienta – zauważa właściciel. 

Firma kładzie ogromny nacisk na propagowanie idei eko. Jako pierwsza w regionie, w 2000 r. wprowadziła indywidualne rozliczanie mieszkań. Każdy miał szansę zostać właścicielem własnego "M" i sam kontrolować wydatki na jego eksploatację. Umożliwiało to m.in. zastosowanie systemu ogrzewania gazem. Podniosło to komfort użytkowania mieszkań oraz stało się wyznacznikiem walki ze smogiem. Co więcej, w 2006 r. w blokach zastosowała windy. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu ludzie starsi, chorzy czy matki z dziećmi mają do dziś zagwarantowane komfortowe poruszanie się po obiekcie. 

Firma Stanisława Romaniuka od lat wspiera liczne inicjatywy społeczne, kulturalne, sportowe czy patriotyczne. To dzięki temu w gabinecie właściciela wisi kilkadziesiąt medali i odznaczeń – Jestem przekonany, że trzeba pomagać ludziom, bo czasem potrzeba niewiele, żeby człowiek potrafił już radzić sobie sam – mówi na koniec Stanisław Romaniuk.

Aby zagłosować na Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.SP.11 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

(jlk)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe