Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław Serhej

  • 09.04.2019, 14:27
  • jlk
Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław Serhej
Zakład istnieje na rynku od 25 lat. Swoją siedzibę ma w Łomazach.  Początkowo w zakres działalności firmy wchodziła produkcja okien i drzwi, mebli kuchennych i pokojowych czy adaptacja pomieszczeń i remonty budynków prywatnych oraz użyteczności publicznej. Produkuje okna zarówno z tworzywa PCV, jak i z drewna, które do dziś wiodą na rynku prym.

– Jako producent staramy się iść z biegiem czasu i cały czas rozszerzamy naszą ofertę, proponując nowe systemy i technologie. Możliwość wykonania nietypowych kształtów, wzorów, wymiarów, zdobień oraz wszelkich wyrobów drewnianych o nieograniczonym wzornictwie wykonujemy dzięki wysokiej klasy centrum obróbki – opowiada Zdzisław Serhej.           

Okna stały się głównym profilem działalności firmy, którym równie dobrze dotrzymywała kroku produkcja drzwi drewnianych zewnętrznych i wewnętrznych. Wykonywane są wyłącznie na zamówienie, dzięki czemu zostają dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Szeroki wybór kolorów i wzorów drzwi można precyzyjnie dostosować do architektury budynku. – Nasze drzwi do dziś zdobią wiele domów prywatnych, jak budynków użyteczności publicznej, obiektów konserwatorskich i są postrzegane jako wysokiej jakości produkt – podkreśla Serhej. – Jednym z ciekawszych zleceń było wykonanie drzwi wewnętrznych, mebli i paneli ściennych w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Chodziło o to, by oddać w nich ducha przeszłości, a jednocześnie stworzyć element funkcjonalny – dodaje. 

Kolejnym produktem, który dołączył  w 2009 r. był  pellet (granulat z przetworzonych odpadów drzewnych − trocin i wiórów prasowanych pod wysokim ciśnieniem). Rok później firma zaczęła produkować brykiet, który robiony jest z czystej trociny liściastej i iglastej. Ze względu na odpowiedni sposób sprasowania spala się dużo wolniej i efektywniej niż drewno, a przy tym oddaje więcej ciepła i jest przyjazny środowisku.

– Nasz doświadczony zespół z odwagą przyjmuje realizacje tam gdzie inni się wahają.  Realizujemy najtrudniejsze projekty: rekonstrukcje, renowacje pod ścisłym nadzorem konserwatorskim czy odtworzenie starych konstrukcji okien. Te wszystkie wyzwania, tylko nas motywują, do jeszcze wydajniejszej pracy – mówi na koniec właściciel.

Aby zagłosować na Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław Serhej należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.MLP.17 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

jlk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe