ZAMEL Waldemar i Małgorzata Zawistowski

  • 09.04.2019, 14:29
  • jlk
ZAMEL Waldemar i Małgorzata Zawistowski
Firma powstała w 1990 roku. Zajmuje się montażem, serwisem oraz dystrybucją samochodowych instalacji gazowych. Zatrudnia ok. 20 osób. Posiada własne świadectwo homologacji montażu instalacji gazowych w samochodach.

– Rozwój przedsiębiorstwa stał się dla nas priorytetem. Dlatego obecnie, po niemal 30 latach, zdobyte doświadczenie i wykwalifikowani specjaliści są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług – mówi właściciel Waldemar Zawistowski. – W ciągłej sprzedaży hurtowej i detalicznej posiadamy instalacje gazowe wiodących producentów polskich i europejskich, które dostarczamy naszym klientom w różne części świata – dodaje.

Firma prowadzi wszelkiego rodzaju usługi motoryzacyjne. Warsztat samochodowy oferuje kompleksowe naprawy samochodów, serwis ogumienia i klimatyzacji. Stacja kontroli pojazdów wykonuje okresowe badania techniczne, jak również dodatkowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Firma świadczy również usługi w zakresie przeglądu i konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego. Serwis tachografów jako oddzielny dział dokonuje sprawdzeń, napraw oraz odczytu kart kierowcy w tachografach cyfrowych. – Stawiamy na dbałość o rozwój i jakość świadczonych usług. Przygotowujemy  rozbudowę oraz modernizację zakładu. Ponadto ciągle powiększamy rynek zbytu o poszczególnie rynki zagraniczne – dodaje na koniec.

Firma mieści się w Białej Podlaskiej przy ul. Juliusza Słowackiego 1.  

Aby zagłosować na ZAMEL Waldemar i Małgorzata Zawistowski należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.MLP.18 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

jlk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe