Węglohurt.pl

  • 09.04.2019, 15:32
  • (ew)
Węglohurt.pl
– Pod marką WEGLOHURT.PL sprzedajemy najwyższej jakości węgiel kamienny spełniający obowiązujące normy jakościowe wprowadzone dla paliw stałych. Nasz węgiel sprowadzamy z wyselekcjonowanych kopalni głębinowych Kuźnieckiego Zagłębia Węglowego. Charakteryzuje się wysoką kalorycznością, niską zawartością popiołu oraz siarki, nie pozostawia spieków. Przechodzi proces wzbogacania dzięki czemu przybiera formę koncentratu węglowego oczyszczonego z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Nawet z wyglądu cieszy oko swym błyszczącym połyskiem – mówi Krzysztof Semeniuk, właściciel firmy.

– Spala się idealnie, pozostawiając po sobie w popielniku jedynie puszysty pyłek. Szybko się rozpala nawet przy zastosowaniu metody górnego spalania, dzięki czemu do minimum możemy ograniczyć tzw. niską emisję co ma niebagatelne znaczenie w walce ze smogiem – dodaje. 

Firma w ofercie posiada szeroki wybór asortymentu węgla: kostkę, orzech, groszek, ekogroszek, miał, który sprzedaje w zależności od życzenia klienta luzem lub w workach. Najpopularniejsze produkty Węglohurtu to ekogroszki: ECOenergetic i ECOsyberian, które znalazły uznanie wśród setek klientów z całego kraju. Proces produkcji wyrobów węglowych na wszystkich jego etapach odbywa się pod ścisłą kontrolą pracowników począwszy od kruszenia, sortowania, pakowania a skończywszy na dostawie do odbiorcy w promieniu 150 kilometrów. 

Dystrybucja wyrobów węglowych prowadzona jest ze składu opału w Wisznicach zlokalizowanego przy ul. Włodawskiej 4c. – Zapewniamy transport samochodem samowyładowczym lub furgonem z windą. Osoby zainteresowane naszymi wyrobami węglowymi zachęcamy do kontaktu pod nr tel.: 693-630-636. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji – dodaje na koniec Krzysztof Semeniuk.

Firma zlokalizowana jest w Grabanowie 121, w gminie Biała Podlaska.

Aby zagłosować na Węglohurt.pl należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.MKP.20 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

(ew)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe