Centrum Psychoterapii i Rozwoju "Lustro"

  • 10.04.2019, 10:36
  • Justyna Madan
Centrum Psychoterapii i Rozwoju "Lustro"
To prywatny ośrodek psychologiczno – pedagogiczny dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W swojej ofercie posiada usługi psychologa (dziecięcego i dla dorosłych), pedagoga, psychoterapeuty, psychotraumatologa, terapeuty SI, terapeuty uzależnień, terapeuty rodzin, par oraz małżeństw. Posiada szeroką ofertę warsztatów oraz zajęć psychoterapeutycznych dla dzieci.

Są to zarówno zajęcia indywidualne – diagnoza, terapia pedagogiczna, psychoterapia, terapia ręki, integracja sensoryczna, jak i grupowe – trening umiejętności społecznych, socjoterapia. Dla najmłodszych dzieci, organizowane są warsztaty wspierające równomierny rozwój dziecka w sferze poznawczej oraz emocjonalnej ("Ale emocje", "Kreatywne wspieranie rozwoju" oraz " SmykoMultisensoryka"). Prowadzone są także warsztaty umiejętności wychowawczych i komunikacji w rodzinie dla rodziców, opiekunów oraz pracowników dydaktycznych w szkołach na terenie gminy Biała Podlaska. Organizuje grupy wsparcia dla "młodych mam " oraz osób współuzależnionych. 

Ośrodek działa od września 2018 roku, nieustannie się rozwija i do swojej oferty wprowadza szereg warsztatów terapeutycznych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic. Jest otwarty na potrzeby społeczności lokalnej. Swoje usługi kieruje również do szkół, na terenie których prowadzone są zajęcia. 

Poradnia tworzona jest przez zespół profesjonalistów z wieloletnim stażem, którzy są pasjonatami w swoim zawodzie. Poradnia zatrudnia aktualnie 11 osób. To specjaliści, którzy nieprzerwanie doskonalą się, podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach, wykładach i szkoleniach. 

– Moje Centrum powstało z pasji do pracy terapeutycznej, którą wykonuję od ponad 16 lat. Doświadczenie wyniesione z renomowanych ośrodków terapeutycznych w Warszawie, Lublinie i Krakowie, pracy klinicznej oraz  gabinetów psychoterapii jest silną motywacją, aby dzielić się nim w moim rodzinnym mieście. Moim marzeniem od dawna było stworzenie przestrzeni terapeutycznej w której możliwa byłaby kompleksowa pomoc psychologiczna, pedagogiczna oraz psychoterapeutyczna – podkreśla właścicielka Edyta Aktepe.

Ośrodek znajduje się na ulicy Sidorskiej 105A, przy hali sportowej PSW w Białej Podlaskiej.

Aby zagłosować na Centrum Psychoterapii i Rozwoju "Lustro" należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.MLP.3 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

Justyna Madan

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe