Centrum Stomatologii Estetycznej Dentactiv 

  • 10.04.2019, 12:06 (aktualizacja 10.04.2019, 15:50)
  • jlk
Centrum Stomatologii Estetycznej Dentactiv 
Zostało utworzone w 2009 r. przez Grzegorza Pietrasa i Katarzynę Świerczewską-Pietras z myślą o wymagających pacjentach, poszukujących innowacyjnych i bezbolesnych rozwiązań w leczeniu stomatologicznym.

– Od początku funkcjonowania Centrum stawiamy na najwyższej jakości sprzęt, w tym m.in. znieczulenie komputerowe, mikroskop zabiegowy oraz cyfrowy pantomogram, który zapewnia nam komfort wykonania kompleksowej diagnostyki. Bogate doświadczenie lekarzy zdobyte zarówno w kraju, jak i na zagranicznych szkoleniach pozwala na holistyczne podejście podczas leczenia pacjentów. Istotna jest dla nas współpraca lekarzy wielu dziedzin stomatologii. Plan leczenia wykonujemy przy współpracy lekarzy zajmujących się w naszym Centrum m.in. implantologią, protetyką, endodoncją czy periodontologią – mówi lek. dent. Grzegorz Pietras właściciel Centrum. 

 W Dentactiv prowadzimy kompleksowe leczenie w bezstresowej atmosferze i staramy się aby zarówno dorośli pacjenci, jak i ci najmłodsi czuli się komfortowo. Promujemy leczenie najmłodszych pacjentów, prowadzimy wizyty adaptacyjne, które pomagają małym pacjentom zapoznać się z gabinetem i personelem.

 – Pozwalamy naszym pacjentom przywrócić pełną funkcjonalność zębów m.in. poprzez wszczepienie implantu zęba – dodaje lek. dent. Grzegorz Pietras. W Dentactiv pacjenci są objęci pełnym pakietem zabiegów profilaktycznych, włącznie z profesjonalną higienizacją jamy ustnej. Zajmujemy się także stomatologią zachowawczą i leczeniem kanałowym pod mikroskopem, często wykonujemy leczenie ratując nawet silnie uszkodzone zęby. W Dentactiv nasi pacjenci mogą przejść całkowitą metamorfozę uśmiechu. - mówi na koniec.

Dentactiv mieści się przy ul. Terebelskej 32 w Białej Podlaskiej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dentactiv.pl.

Aby zagłosować na Centrum Stomatologii Estetycznej Dentactiv należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.MKP.9 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

jlk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
klient
klient 11.04.2019, 10:11
Wszystko wyśmienicie poza punktualnością wizyt, jeżeli umawiam się na 16 chcę wejść o 16 a nie o 16:15 czy 16:20, czemu więc nie umówicie mnie na 16:15.
Krzysztof
Krzysztof 10.04.2019, 19:52
Obsługa klienta, najlepsza w mieście. Zespół na najwyższym poziomie, nowoczesny sprzęt. W tym gabinecie pozbyłem się dentofobii 😉
Tomek
Tomek 10.04.2019, 13:11
Obsługa super, ale drożyzna niesamowita. Nawet konsultacja uzębienia dziecka kosztuje i to nie mało.
Jestem zwolennikiem muzyki w gabinecie, ale ten jazz usypia zamiast relaksować. Zmieńcie płytę!!!

Pozostałe