Dach-Serwis Karpowicz 

  • 10.04.2019, 12:09
  • jlk
Dach-Serwis Karpowicz 
Wszystko zaczęło się na początku lat 70., kiedy to firmę ogólnobudowlaną założył Adam Karpowicz. Zajmował się głownie stawianiem budynków, tynkowaniem i kryciem dachów. – W tamtych czasach oczywiście eternitem, dzięki czemu przez wiele lat będziemy mieli co robić. Do dzisiaj czynnie uczestniczy w życiu firmy, odwiedzając budowy, gdzie produkuje rynnę ciągłą, służy pomocą i doświadczeniem – opowiada współwłaściciel firmy Mariusz Karpowicz.

W roku 2000 swoją firmę usługową założył syn Mariusz Karpowicz, który miał już wieloletnie doświadczenie w pracach dekarskich, zdobyte w dużych warszawskich przedsiębiorstwach. – Od początku postawiłem na inwestowanie zarobionych pieniędzy w firmę, co zaowocowało już w 2001 roku zakupem pierwszej maszyny do rynien ciągłych. W kolejnych latach wyposażyłem firmę w nowoczesne narzędzia do prac dekarskich oraz innowacyjne maszyny i urządzenia. I tak w roku 2005 zakupiłem maszynę do profilowania paneli dachowych i profilowania gąsiora (elementu poszycia dachowego) – mówi Mariusz Karpowicz.

Terminowo i solidnie – tak o wykonywanych przez Dach-Serwis Karpowicz zleceniach wypowiadają się klienci. Dzięki pochlebnym opiniom firma zaczęła zdobywać nowe rynki. Jej działalność zaczęła się rozszerzać na okoliczne miejscowości, miasta i powiaty. Dzisiaj Dach-Serwis Karpowicz to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która mieści się w Łomazach, przy ulicy Lubelskiej 50A. Firma oferuje sprzedaż wszelkich materiałów dachowych – od więźby dachowej, przez membrany, okna dachowe, po pokrycie finalne: blachy trapezowe, blachodachówki oraz dachówki. Świadczy również kompleksowe wykonawstwo pokryć dachowych oraz niewielkie roboty ogólnobudowlane dla klientów indywidualnych, ale również ciekawe i prestiżowe realizacje dla gmin. – Zajmujemy się także zdejmowaniem eternitu i innych starych pokryć dachowych. Współpracujemy przy wielu ciekawych projektach, gdzie ciągle zdobywamy niezbędne doświadczenie i wiedzę. Dzisiaj jesteśmy dumni, że łączymy w sobie tradycję i nowoczesność, a hasło które nam przyświeca to: "wasz dach – nasza praca i pasja" – podsumowuje współwłaściciel.

Aby zagłosować na Dach-Serwis Karpowicz należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.MKP.7 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

jlk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe