Pożyczki za darmo – czy to możliwe?

  • 11.04.2019, 10:04
  • Artykuł Partnera
Pożyczki za darmo – czy to możliwe?

Na rynku szybkich pożyczek przez internet pojawiło się w ostatnim czasie wiele reklam zachęcających do skorzystania z pożyczki za darmo. Pozabankowe firmy pożyczkowe oferują nieoprocentowaną gotówkę w ramach pierwszej pożyczki za 0 złotych. Propozycja darmowej pożyczki skierowana jest dla wszystkich nowych klientów, którzy mogą zwrócić dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyli bez żadnych odsetek ani dodatkowych kosztów. Jakie są warunki udzielania takich pożyczek i czy rzeczywiście są one całkowicie darmowe?

Pożyczki za darmo – jak to działa?

Pożyczki za darmo istnieją naprawdę i są w pełni uczciwą propozycją pozabankowych firm pożyczkowych, które w ten sposób chcą zachęcić wszystkich nowych klientów do wypróbowania ich oferty kredytowej.  Każdy pożyczkobiorca rozpoczynający współpracę z firmą pożyczkową ma możliwość skorzystania z pierwszej pożyczki udzielanej na 0%, czyli całkowicie za darmo. Kwota do spłaty jest taka sama jak wysokość otrzymanych środków finansowych. Jedyny warunek stawiany przez konsumentami korzystającymi z promocyjnej pożyczki jest taki, aby pożyczoną gotówkę spłacić nieprzekraczalnym w terminie wynoszącym 30 dni. Bezkosztowa pożyczka może zostać zaciągnięta w wysokości nawet 1500 złotych i można ją przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. Przykładem firmy pożyczkowej w której otrzymamy pierwszą pożyczkę za darmo jest www.viasms.pl. Z reguły instytucje udzielające darmowych pożyczek nie wymagają zaświadczeń ani dokumentów potwierdzających wysokości otrzymywanych dochodów, a jedynie oświadczenie, że nasza sytuacja finansowa pozwoli spłacić zaciągnięte zobowiązanie finansowe. W przypadku pozytywnej weryfikacji wniosku pożyczkowego gotówka jest wypłacana praktycznie od ręki i może znaleźć się na naszym rachunku bankowym nawet w ciągu 15 minut. 

Darmowe pożyczki – jakie są warunki do ich otrzymania?

Darmowe pożyczki udzielane są w oparciu o uproszczone formalności co sprawia, że dla wielu pożyczkobiorców jest to znacznie wygodniejsza forma pozyskania dodatkowych środków finansowych od kredytów dostępnych w bankach. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy potrzebujemy raczej drobnej gotówki – pożyczka pozabankowa wydaje się zdecydowanie szybszym rozwiązaniem. Liberalne zasady na jakich przyznawane są internetowe pożyczki chwilówki sprawiają, że po finansowanie do sektora pozabankowego zgłaszają się osoby z różnych grup społecznych o zróżnicowanych dochodach i sytuacji finansowej. Choć firmy pożyczkowe zapewniają, że są skłonne do udzielenia pożyczki na dowód nawet zadłużonym konsumentom, a także tym, którzy czerpią nieregularne dochody i nie posiadają stabilnych umów o pracę to jednak podstawą do udzielenia finansowania jest zawsze historia kredytowa osoby ubiegającej się o pożyczkę pozabankową. W celu jej weryfikacji instytucja pożyczkowa wyśle zapytania do BIK, a także do BIG i KRD sprawdzając w ten sposób czy nie posiadamy zaległości w spłatach poprzednio zaciąganych pożyczek oraz aby dowiedzieć się jak rzetelnie spłacaliśmy nasze dotychczasowe zobowiązania finansowe. Jeżeli mamy „czyste konto”, czyli nie figurujemy na czarnych listach dłużników nie powinno być problemów żebyśmy otrzymali pozytywną decyzję oznaczającą zgodę na udzielenie nam darmowej pożyczki. 

Dlaczego udzielane są pożyczki za darmo?

Instytucje pożyczkowe oferują darmowe pożyczki, ponieważ chcą przyciągnąć do swojej oferty jak największą liczbę nowych klientów powiększając w ten sposób bazę obsługiwanych przez siebie pożyczkobiorców. Każdy, kto skorzysta z pierwszej pożyczki za 0 złotych przekona się o zaletach internetowych chwilówek – ich bezpieczeństwie, szybkości z jaką są udzielane i wygodnym procesie zaciągania pożyczek bez konieczności wychodzenia z domu. Dla wielu konsumentów pierwsza pożyczka otrzymana za darmo stanie się skuteczną zachętą i doskonałym wstępem do nawiązania dłużej współpracy z firmą pożyczkową. Mimo, że pożyczkodawca nie zarobi na przekazaniu nieoprocentowanej gotówki klientowi korzystającemu z jego usługi za pierwszym razem to jednak liczy, że w przyszłości strategia ta okaże się uzasadniona biznesowo, ponieważ klient regularnie korzystający z oferty pożyczek przez internet zapewni mu stałe przychody. Dla pożyczkobiorcy z kolei propozycja pożyczki za darmo stanowi doskonałą okazję, aby przekonać się jakie są zasady i mechanizmy udzielania czy chwilówek w kanale online  i czy rzeczywiście są one tak wygodne jak reklamują to firmy pożyczkowe. 
 

Artykuł Partnera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.Mrs VICTORIA JOHNSON
.Mrs VICTORIA JOHNSON 09.07.2019, 12:53
Szukasz PRAWDZIWEJ FIRMY KREDYTOWEJ FINANSOWEJ, która udzieli Ci pożyczki w wysokości od 10 000 euro do 10 000 000 euro (na pożyczki biznesowe lub korporacyjne, pożyczki osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, kapitał podwyższonego ryzyka, pożyczki zdrowotne itp. ))
A może odmówiono Ci pożyczki z banku lub instytucji finansowej z tego czy innego powodu?
Złóż wniosek i uzyskaj prawdziwą pożyczkę finansową, przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
PACIFIC FINANCIAL LOAN FIRM, jesteśmy pożyczkodawcą na poziomie międzynarodowym, który zapewnia PRAWDZIWE POŻYCZKI FINANSOWE osobom fizycznym i firmom o niskim oprocentowaniu 2% z ważnym dokumentem tożsamości lub paszportem międzynarodowym do weryfikacji.
Spłata pożyczki rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu pożyczki, a okres spłaty wynosi od 3 do 35 lat.

O NATYCHMIASTOWĄ ODPOWIEDŹ I PRZETWARZANIE WNIOSKU O GRANICĘ W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH,
Skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez ten list: [email protected]

Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

Pełna nazwa: ____________________________
Wymagana kwota pożyczki: ________________
czas trwania pożyczki: _________________________
Cel pożyczki: ______________________
Data urodzenia: ___________________________
Płeć: _______________________________
Stan cywilny: __________________________
Adres kontaktowy: _______________________
Miasto / kod pocztowy: __________________________
Kraj: _______________________________
Zajęcie: ____________________________
Telefon komórkowy: __________________________

Wyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: [email protected]

podziękować

CEO.Mrs VICTORIA JOHNSON
FIRMA PACIFIC FINANCIAL LOAN
E-mail: [email protected]
Tomasz
Tomasz 06.06.2019, 23:13
Darmowe pożyczki pozabankowa udzielane są w oparciu o uproszczone formalności co sprawia, że dla wielu klientów jest to znacznie wygodniejsza forma pozyskania dodatkowych pieniędzy od kredytów dostępnych w bankach. Więcej na https://www.bezbiku.info/blog/

Pozostałe