Gmina Czemierniki: Stadion w przyszłym sezonie

  • 11.04.2019, 10:40
  • (joan)
Gmina Czemierniki: Stadion w przyszłym sezonie
Kończy się termin składania ofert w przetargu na rewitalizację stadionu gminnego. W lipcu przyszłego roku z murawy będą już korzystać mieszkańcy.

Gmina na przedsięwzięcie ma wydać prawie 3,5 mln złotych. Ponad 2 mln otrzymała w ramach dofinansowania przedsięwzięcia z działania 13.4, które finansuje rewitalizację obszarów wiejskich. - W tym tygodniu kończy się termin składania ofert do przetargu - mówi wójt Arkadiusz Filipek. - Mam nadzieję, ze oferenta uda się wyłonić i już wkrótce zaczniemy odnawiać nasz stadion.

A zaplanowanych prac jest sporo. Można powiedzieć, ze stadion zupełnie zmieni wygląd. Położona zostanie nowa murawa ze specjalnie zamontowanym odwodnieniem. Wybudowane będą trybuny i scena, która ma służyć wydarzeniom kulturalnym, które gmina na płycie stadionu zamierza organizować. W kompleksie będą również szatnie dla zawodników i prysznice. W ramach stadionu zaplanowano tez pobudowanie miasteczka ruchu drogowego. - Wszystko ma być gotowe do 30 czerwca przyszłego roku. Tak więc jeśli do tego czasu swojego stadionu nie doczeka się MKS Podlasie, to serdecznie zapraszamy do Czemiernik - mówi wójt Filipek.
 

(joan)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe