Biała Podlaska: Integracja na dwóch kółkach [GALERIA]

  • 11.04.2019, 11:45
  • jm
Biała Podlaska: Integracja na dwóch kółkach [GALERIA]
Już po raz kolejny bialczanki przekonują, że wiosnę najlepiej jest witać aktywnie. Kobiety odkurzyły swoje rowery, sprawdziły stan techniczny, spakowały do plecaków kiełbaski i zaprosiły mieszkańców miasta na wspólne spędzenie niedzielnego popołudnia. Tym razem w trasę wyruszyło aż 100 osób!

Każdy, kto w okolicach godziny 11 w niedzielę, 7 kwietnia, pojawił się na Placu Wolności mógł natrafić na kolorowo ubranych cyklistów, gotowych wyruszyć w trasę. Rowerzyści zabrali ze sobą zrobioną przez uczestników Koła Plastycznego Kreska Marzannę, którą uroczyście spalili i utopili w Krznie, tym samym ostatecznie witając wiosnę.

 

- Po raz kolejny "Odjazdowe bialczanki" w niezwykle kolorowy sposób powitały wiosnę na rowerach. Z wydarzenia na wydarzenie frekwencja rośnie, w tym roku było nas już ponad 100 osób. Za rok wydarzenie nazwiemy "Odjazdowe bialczanki wraz z rodzinami witają wiosnę", żeby wszyscy mogli skorzystać z zaproszenia. Dzisiaj jechało z nami paru panów, a kilku z nich założyło kobiece stroje, żeby nie odróżniać się od reszty - śmieje się Anna Stolarczuk, organizatorka wydarzenia.   

Uczestnicy spotkania pojechali do Popówki, gdzie odbyło się integracyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wspólnym śpiewom przy akompaniamencie gitary i dobrej zabawie nie było końca.. 

 

jm

Zdjęcia (33)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe