Gmina Jabłoń: Wójt szuka chętnych na OZE

  • 14.04.2019, 09:30
  • TWA
Gmina Jabłoń: Wójt szuka chętnych na OZE
Prawdopodobnie jeszcze w tym roku ogłoszony zostanie nabór wniosków na odnawialne źródła energii. Wójt gminy Jabłoń Dariusz Łobejko bez zbędnej zwłoki ogłosił zapisy chętnych.

Mówi się, że do rozdania na odnawialne źródła energii urząd marszałkowski w Lublinie będzie dysponował sporą kwotą. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie rozpocznie się nabór wniosków. Jednak, aby mieć czas na przygotowanie kompletu dokumentów wójt Łobejko już rozpoczął zapisy mieszkańców. Potrwają one do 15 maja. Zgłaszać się mogą mieszkańcy, którzy są zainteresowani montażem kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz wymianą pieców centralnego ogrzewania na opalane pelletem.

Na razie nie wiadomo ile wyniesie dofinansowanie, a ile w ramach wkładu własnego dołoży mieszkaniec.

 

TWA

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe