Biała Podlaska: Bezpieczni na drodze

  • 15.04.2019, 16:09
  • jm
Biała Podlaska: Bezpieczni na drodze
W auli BCK, 6 kwietnia, odbył się pierwszy taki we wschodniej Polsce, kongres motocyklowy. Jego motywem przewodnim było przygotowanie kierowców dwóch kółek do bezpiecznej jazdy.

Hasłem przewodnim wydarzenia było "Bezpieczni na drodze", a wszystko zorganizował Klub Motocyklowy Grom w Białej Podlaskiej ze wsparciem Automobilklubu oraz Polskiego Związku Motorowego w Lublinie.

Tematem pierwszego panelu rozmów było bezpieczeństwo motocyklisty na polskich drogach, a drugiego "Polskie kluby motocyklowe". Organizatorzy omawiali rodzaje klubów, jakie obowiązują w nich zasady i na jakiej zasadzie one działają.

– Spotkanie skierowane jest do wszystkich motocyklistów i osób, które są zainteresowane tą tematyką. Poruszamy tematy związane z zagrożeniami, które dotyczą nas, motocyklistów, próbujemy pokazać na co zwracać uwagę, żeby tych zagrożeń unikać – mówi Zdzisław Kozłowski, organizator kongresu. 

jm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe