Piłkarki AZS PSW walczyły z rywalkami z Olimpii [GALERIA]

• 16.04.2019, 13:04
  • (AK)
Piłkarki AZS PSW walczyły z rywalkami z Olimpii [GALERIA] Adam Trochimiuk
Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do walki w Ekstralidze po przerwie w rozgrywkach na mecze reprezentacji Polski. Podopieczne trenera Michała Kwietnia mocno liczyły na punkty w spotkaniu z Olimpią Szczecin rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Białej Podlaskiej. Ale górą były rywalki.

AZS PSW Biała Podlaska – Olimpia Szczecin 2:3 (1:1)

Bramki: 0:1 Roksana Ratajczyk 5, 1:1 Klaudia Lefeld 45+1, 1:2 Natalia Hryb 61, 1:3 Hryb 66, 2:3 Ewa Cieśla 78 z karnego.

AZS PSW: Snopczyńska - Sosnowska, Edel, Niedbała, Karpljuk, Gąsieniec, Wołos, Cieśla, Lefeld, Michalska (75 Stasikowska), Płoska (62 Dranouskaja).

Zespół z Białej Podlaskiej potrzebował kolejnych punktów w walce o pierwszą szóstkę w tabeli, ale po porażce z Olimpią szanse na miejsce w grupie mistrzowskiej mocno się zmniejszyły. Przyjezdne już w 5 minucie objęły prowadzenie po golu powoływanej do pierwszej reprezentacji Polski Roksany Ratajczyk. I choć odpowiedziała im tuż przed zejściem do szatni na przerwę Klaudia Lefeld, to w drugiej połowie szczecinianki rozstrzygnęły losy spotkania na swoją korzyść.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia".